۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 18:41
کد خبر : 166924

فراهم شدن امکان وکالتی نمودن حساب‌های بانک پاسارگاد برای ثبت نام در «طرح عرضه خودروهای برقی وارداتی از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی وارداتی»

به اطلاع کلیه هم‌میهنان گرامی می‌رساند، امکان وکالتی نمودن کلیه حساب‌های «بانک پاسارگاد» به منظور ثبت نام در طرح عرضه خودروهای برقی وارداتی به صورت غیرحضوری فراهم گردیده است.

به گزارش برداشت روز،  در این راستا، هم‌میهنان محترم می‌توانند از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ تا ساعت ۱۳:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ با مراجعه به آدرس vbank.bpi.ir در خصوص وکالتی نمودن حساب خود به‌صورت غیرحضوری، اقدام نمایند.
حسب اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، مبلغ لازم برای شرکت در این مرحله، یک میلیارد ریال است؛ لذا، مشتریان گرامی می‌توانند یکی از حساب‌های انفرادی خود از جمله «حساب دیجیتال» با موجودی مساوی یا بیش‌تر از مبلغ یادشده را وکالتی نمایند.
متقاضیان محترم می‌بایست ۲۴ ساعت پس از تأمین وجه و وکالتی نمودن حساب خود، به منظور ثبت نام یکی از محصولات ارائه شده، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۵، به تارنمای evauto.ir، مراجعه و مطابق با شرایط عمومی مندرج در سامانه یادشده، ثبت نام اولیه را انجام دهند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ