۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 21:45
کد خبر : 166813

حضور گروه فنرسازی زر سایپا در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

گروه فنرسازی زر سایپا به منظور نمایش توانمندی‌های‌ خود و شناسایی نیاز مشتریان، در یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی حمل و نقل ریلی حضور پیدا می‌کند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از سایپانیوز، شرکت دانش بنیان فنرسازی زر، محصولات تولیدی خود را که در واگن‌های باری سیستم حمل و نقل ریلی مورد استفاده قرار می‌گیرد در دو بخش فنرهای تخت پارابولیک و شیاردار واگن‌های ریلی و همچنین بخش تأمین تجهیزات مونتاژ خطوط راه آهن شامل پابند فنری ریل، پیچ و نگهدارنده‌های مخصوص آن،‌در یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی حمل و نقل ریلی در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

هدف از حضور گروه فنرسازی زر در نمایشگاه یاد شده آشنایی بیشتر با فعالان صنعت ریلی کشور، بهره‌مندی از فرصت‌های تجاری، دستیابی به موقعیت‌های فروش بیشتر، تثبیت جایگاه در بازارهای داخلی، توسعه بازار فروش، شناسایی نیاز مشتریان و همچنین نگاه ویژه به حوزه لجستیک و حمل و نقل و گسترش ارتباطات بین المللی،‌است.

یازدهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی با تمرکز بر آخرین نوآوری‌ها و دستاوردها با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی تولید کننده، دانش بنیان و فعال در این عرصه برگزار می‌شود.

گفتنی است،‌ نمایشگاه تخصصی بین‌المللی حمل و نقل ریلی،‌ از ساعت ۹ الی ۱۶ طی روزهای ۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد ماه در نمایشگاه‌ بین المللی تهران برپا است.

تجارتخانه آراد برندینگ