۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 13:10
کد خبر : 166515

امضای تفاهم نامه ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید سوخت کشتی در منطقه ویژه خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار بین منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شورای عالی صنایع دریایی کشور و شرکت فناور پالایش نفت با هدف تولید سوخت کشتی کم سولفور خبر داد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از واحد خبر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، محمدرضا پیرحسینلو در آیین امضای این تفاهم نامه افزود: امسال در نمایشگاه بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران که در قشم برگزار شد، شاهد امضای یک تفاهم‌نامه سه‌جانبه به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار بودیم.
وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه مربوط به تولید سوخت کشتی کم سولفور می‌شود و نشان از تمایل ما به تقویت و رشد اقتصاد دریایی کشور دارد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در همچنین از آمادگی کامل این منطقه اقتصادی برای همکاری با سایر شرکت‌ها و میزبانی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی خبر داد و گفت: امیدوارم که این توافق ها گامی مهم در جهت افزایش تولید، ارتقای مراودات و همچنین توسعه صنایع دریایی و کسب و کارهای مرتبط با آن باشد.

تجارتخانه آراد برندینگ