۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 19:27
کد خبر : 166371

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، دکتر مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، پیامی صادر کرد.

به گزارش برداشت روز،  متن پیام حسین مدرس خیابانی؛ مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مقام معظم رهبری:

جهاد تبیین را جدّی باید گرفت. همه، در حوزه، در دانشگاه، در صداوسیما بالخصوص، در مطبوعات، در هر جایی که شما ایستاده‌اید و یک شعاع پیرامونی‌ای دارید و میتوانید روی آن اثر بگذارید، باید تبیین انجام بگیرد؛ تبیین درست، تبیین صحیح.

روز ارتباطات و روابط ‌عمومی فرصتی مغتنم برای پاسداشت تلاش‌های ارزشمند فعالان این عرصه در راستای ارتقای آگاهی و توسعه فرهنگ جامعه است.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط ‌عمومی، بهانه‌ای است تا بار دیگر یادآور شویم که توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم‌داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که مأموریت انجام آن برعهده روابط‌ عمومی ها است.
روابط‌عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و سازمان‌ها نقش اساسی و غیرقابل انکاری برعهده دارند. این عزیزان با اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع، زمینه‌ساز اعتماد و تعامل سازنده بین ذینفعان مختلف می‌شوند.
روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه نیز مصمم هستند با تلاش شبانه‌روزی خود، دستاوردها و خدمات ارزشمند این مجموعه را به اطلاع عموم مردم ‌رسانده و در جلب اعتماد و مشارکت ذینفعان مختلف نقش‌آفرینی ‌کند.

به طور قطع در عرصه اطلاع رسانی روابط عمومی ها می‌توانند با ایفای نقش فعال در جهاد تبیین، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال ۱۴۰۳ «جهش تولید با مشارکت مردم» کمک بسزایی داشته باشند؛ به ویژه در زمانی که دشمن با جنگ رسانه ای بی امان درصد القای یاس و ناامیدی به خصوص در لایه های نسل جوان کشور می باشد. امید است شاهد همدلی و همکاری بیشتر در جهت تبیین و روشنگری افکار عمومی باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی، از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه فعالان این عرصه، به ویژه همکاران گرامی‌ام در روابط‌عمومی‌ ستاد و مجتمع های تولیدی شرکت ملی صنایع مس ایران صمیمانه قدردانی می‌کنم و توفیقات روزافزونشان را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای صنعت راهبردی مس کشور از خداوند متعال خواستارم.

حسین مدرس خیابانی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

تجارتخانه آراد برندینگ