۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 03:19
کد خبر : 166255

جلوگیری از خروج ارز در شرکت فولاد اکسین خوزستان

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: شرکت فولاد اکسین با تولید محصولات خاص و با استانداردهای جهانی کشور را از واردات این محصولات و خروج میلیون‌ها دلار ارز بی‌نیاز کرده است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، ایمان محمدزاده، مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان اظهار داشت: شرکت فولاد اکسین با تولید محصولات خاص و با استانداردهای جهانی کشور را از واردات این محصولات و خروج میلیون‌ها دلار ارز بی‌نیاز کرده است.

وی افزود: به دلیل مشکلات تحریم‌های ظالمانه، تنها کشورهایی مانند چین و هند توانایی تولید ورق‌های خاص را دارند که کیفیت آنها به مراتب پایین‌تر از محصولات فولاد اکسین می‌باشد و همین موضوع نه تنها کشور را به خودکفایی در این زمینه رسانده بلکه ارزآوری خوبی نیز برای کشور به همراه داشته است.

محمدزاده گفت: با همت جوانان متخصص فولاد اکسین، از فرصت تحریم برای بومی‌سازی هرچه بیشتر قطعات استفاده کرده‌ایم و در این مسیر گام‌های خوبی برداشته‌ایم.

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان در ادامه با اشاره به نقش تولیدات اکسین در پروژه‌های بزرگ کشور، بیان داشت: فولاد اکسین خوزستان در پروژه‌های بزرگ و حیاتی کشور نقش اساسی داشته که مهمترین آنها پروژه بزرگ خط لوله گوره به جاسک بود که طولانی‌ترین خط لولهٔ انتقال سوخت‌های فسیلی در خاورمیانه به طول تقریبی ۱۰۰۰ کیلومتر است و نقش کلیدی در صادرات خواهد داشت.

تجارتخانه آراد برندینگ