۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 23:41
کد خبر : 165882

سفر استانی مدیران ارشد بانک ایران زمین به هرمزگان

مدیران ارشد بانک ایران زمین در سفر به استان هرمزگان، با همکاران شاغل در استان دیدار کردند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ در سفر استانی عضو هیأت سرپرستی، مدیر امور شعب و مدیر امور اموال تملیکی بانک ایران زمین به استان هرمزگان، محمود حسن شاهی به عنوان مدیر شعب استان های فارس، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد و خسرو جمشیدی به عنوان معاون مالی و اداری منطقه معرفی شدند

عبداللهی در دیدار با همکاران استان ضمن توضیحاتی در خصوص شرایط حال حاضر بانک، گفت: ما در حال حاضر شاهد رشد و تعالی بانک ایران زمین هستیم و آینده ای روشن در انتظار بانک است.

وی خاطر نشان کرد: همه باید در قبال سازمان خود تعصب داشته باشند و هیچ کس نباید در مقابل تخریب های ناجوانمردانه و یا انتشار اطلاعات نادرست و غیرواقعی، بی تفاوت باشد. بلکه باید علاوه بر تولید و انتشار محتوای صحیح، نسبت به اطلاعات غلط منتشر شده نیز واکنش نشان دهد.

عبداللهی با تاکید بر اهمیت جذب منابع، به تشریح خدمات کارمزدی همچون گشایش اعتبار اسنادی و صدور ضمانت نامه ها پرداخت و افزود: با توجه به موقعیت استراتژیک استان هرمزگان، انتظار مدیران در این بخش بیش از سایر مناطق است.

وی نیروی انسانی توانمند را مهمترین دارایی بانک دانست و بیان کرد: ساختار، برنامه و نیروی انسانی به عنوان سه رکن اصلی سازمان و پیشران مهم برای رشد و توسعه مطرح هستند و در این بین مهمترین رکن نیروی انسانی است که دو رکن دیگر نیز توسط همین سرمایه های بانک ساماندهی می شوند.

عبداللهی با تاکید بر انجام کارتیمی و افزایش همدلی بین کارکنان گفت: کلیه همکاران همچون اعضای یک خانواده هستند و می بایست جهت نیل به اهداف عالی بانک دست در دست یکدیگر داده و تمام پتانسیل خود را بکار گیرند.

وی همچنین با تشریح بانکداری دیجیتال به عنوان یکی از نقاط قوت بانک ایران زمین بیان کرد: ما به عنوان یک سازمان پیشرو در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال، باید نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برای آنها برنامه ریزی کنیم.

در ادامه جلسه علیزاده ضمن تاکید مجدد بر جلوگیری از اتلاف منابع و اهمیت موضوع جذب منابع گفت: برای دستیابی به فرمول‌ها و روش‌های کارآمد، مدیران ستادی باید پیوسته با همکاران شعب که فرماندهان گردان‌های بانک و نقطه تماس بانک با مشتری به شمار می‌روند، در تماس باشند. برای بهبود روند مشتری مداری، ابتدا باید جایگاه خود را مورد واکاوی قرار داده و سپس هنگامی که نسبت به جایگاه خود آگاهی کامل پیدا کردیم، می‌توانیم روند خدمت‌رسانی را بهبود دهیم.

مدیر امور شعب همچنین از طرح جامع بازاریابی در سال ۱۴۰۳ خبر داد و افزود: هم اکنون این طرح به کلیه مناطق ارسال شده است که هدف اصلی آن علاوه بر جذب منابع و افزایش سهم بازار ایجاد پویایی کارکنان در تمام سطوح و هدفمند کردن بازاریابی است.

در پایان حسن شاهی ضمن قدردانی از حضور مدیران عالی بانک در استان هرمزگان گفت: در راستای سخنان ارزشمند مدیران، تیم مدیریتی این منطقه جهت تحقق کلیه اهداف سازمان برنامه جامع عملیاتی ۱۴۰۳ را در کلیه زمینه ها طراحی و به کلیه کارکنان منطقه ابلاغ کرده است.

مدیر منطقه با اشاره به بازاریابی های اخیر شعب بیان کرد: منطقه فارس، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد در ماه های اخیر تغییراتی را در روند بازاریابی خود ایجاد کرده است که نتیجه آن بکارگیری کلیه پرسنل شعب، افزایش روحیه و پویایی و همدلی همکاران است.

وی نیروی انسانی منطقه را افرادی قدرتمند و توانا دانست و خاطر نشان کرد: با وجود چنین همکارانی رشد و تعالی بانک امری قطعی است.

مدیران عالی بانک در این سفر از شعب بندرعباس، قشم و مهمانسراهای استان بازدید کردند و ضمن شناسایی اموال مازاد بانک، تعیین تکلیف آن را مدیر امور اموال تملیکی واگذار کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ