۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 22:43
کد خبر : 165395

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان:

توجه فولاد هرمزگان به کارگران ستودنی است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در بازدید از فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان موتور محرک مسئولیت‌های اجتماعی در هرمزگان است، گفت: آوازه توجه فولاد هرمزگان به مسائل کارگری در هرمزگان پیچیده است که این توجه مسلما منجر به ایجاد حال خوب در کارگران خواهد شد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، جلسه مشترک حجت الاسلام کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام کریمی با اشاره به آوازه قابل توجه شرکت فولاد هرمزگان در استان هرمزگان به مسائل کارگری، از نقش و اهمیت این شرکت در ایجاد اشتغال و مسئولیت‌های اجتماعی تمجید کرد و گفت: آوازه توجه فولاد هرمزگان به مسائل کارگری در استان هرمزگان پیچیده است. این موضوع نشان از اعتقاد و ایمان به اوامر رهبری در حوزه کارگری است. چرا که به فرموده ایشان حال کارگر خوب شود، اوضاع کشور نیز خوب خواهد شد.
وی افزود: توجه به قشر کارگر در فولاد هرمزگان نمود پیدا کرده و به نحو احسن انجام می‌شود. از مدیرعامل فولاد هرمزگان به دلیل فرهنگ‌سازی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی و نقش موثری که این شرکت در استان هرمزگان دارد، کمال تشکر را دارم.
در این جلسه معروفخانی با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان یک شرکت در حال توسعه است و طرح‌های توسعه‌ای بزرگی را آغاز کرده‌است بیان داشت: طرح‌های توسعه‌ای ازجمله افزایش ظرفیت فولادسازی و نورد گرم، فولاد هرمزگان را به یکی از بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین شرکت‌های فولادی کشور تبدیل می‌کند و این طرح‌ها تاثیر بزرگی بر ایجاد اشتغال و اقتصاد استان هرمزگان خواهد داشت.
وی با بیان اینکه در فولاد هرمزگان تلاش شده است از توانمندی‌های نیروهای داخلی به نحو احسن استفاده کنیم، عنوان کرد: در حوزه منابع انسانی و کارگری تلاش و برنامه‌ریزی‌های متعددی صورت دادیم و به معیشت و رفاه کارگران در فولاد هرمزگان به عنوان سرمایه‌های اصلی توجه کردیم. از این رو با توجه به اقدامات صورت گرفته، فولاد هرمزگان در جشنواره امتنان به عنوان واحد برتر کشور معرفی و تقدیر شد.

تجارتخانه آراد برندینگ