۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:26
کد خبر : 165241

پیام تبریک سرپرست بانک دی به مناسبت چهاردهمین سالگرد تأسیس بانک

سرپرست بانک دی، در پیامی چهاردهمین سالروز تأسیس این بانک را تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌عمومی بانک دی؛ علیرضا قیطاسی، سرپرست بانک دی، در پیامی چهاردهمین سالگرد تأسیس بانک دی را به همه ذی‌نفعان بانک تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مشتریان گرامی، سهامداران گرانقدر و همکاران ارزش‌آفرین بانک دی

با سلام و آرزوی بهترین‌ها برای یکایک شما عزیزان

امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، خانواده بزرگ دی چهارده ساله شد و قدم در آغاز مسیر پانزدهمین سال نقش‌آفرینی خود در نظام بانکی کشور گذاشت.

نهال نوپای بانک ارزش آفرین دی، که در سال ۱۳۸۹ با مجوز بانک مرکزی شکل گرفت، اکنون به یاری خدا و دعای خیر پدران و مادران شهدا، به یک بانک تأثیرگذار در نظام بانکی کشور و اقتصاد کشور و نهادی خدمتگزار به مردم شریف ایران تبدیل شده است.

امروز سرمایه اصلی بانک دی، حضور سه میلیون مشتری، بیش از ۷۰۰ هزار سهامدار ارزشمند از خانواده معزز شهدا و ایثارگران و کارکنان جوان و مستعدی است که آینده‌سازان نظام بانکی و اقتصادی کشور هستند.

دستاوردهای بانک دی در سال گذشته، که با تلاش و همت جمعی تمامی همکاران عزیزم رقم خورد، زمینه‌ساز آغاز مسیری شده است که تحول و شکوفایی بانک دی نتیجه نهایی آن است. نتیجه‌ای که علاوه بر افزایش وفاداری مشتریان، اعتماد سهامداران به چشم‌انداز و برنامه‌های عملیاتی بانک را نیز دوچندان خواهد کرد.

امروز بانک دی در حالی چهاردهمین سالروز تأسیس خود را پشت سر می‌گذارد که امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف همکارانم در سراسر کشور، ضمن حرکت در مسیر تحقق برنامه تحول بانک، بتوانیم در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» نیز به سهم خود گام‌های مؤثری برداریم.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیأت‌مدیره و مدیران ارشد فرارسیدن ۱۸ اردیبهشت ماه، چهاردهمین سالروز تأسیس بانک دی را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ بانک دی، اعم از سهامداران ارجمند، مشتریان محترم و همکاران مسئولیت‎‌پذیر، صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.

تجارتخانه آراد برندینگ