۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 13:56
کد خبر : 164963

امیرکبیر در صف نخست خدمت به مردم

پیشتازی مجدد پتروشیمی امیرکبیر در امدادرسانی به مردم سیل زده بندر امام خمینی (ره)

از روز گذشته و با ورود توده های باران زای قدرتمند به منطقه جنوب کشور، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی (پتروشیمی امیرکبیر) به صورت جهادی در سطح شهرستان بندر امام خمینی (ره) حضور یافته و به یاری مردم شتافتند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر، با توجه به حجم گسترده بارندگی های اخیر و لزوم امدادرسانی سریع به نواحی کمتر برخوردار این شهرستان، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با حضور در میدان و ارائه خدمات به مردم شریف بندر امام، بار دیگر دین خود را به این خطه ادا کردند.

همزمان با شروع بارش های سیل آسا و آب گرفتگی بیشتر مناطق مسکونی شهر بندرامام خمینی (ره) گروه جهادی پتروشیمی امیرکبیر از روز گذشته با چندین دستگاه خودروی سبک و سنگین و ادوات و دستگاه های تخلیه سریع آب در مناطق سیل زده حضور پیدا کرده اند.

بازگشایی نقاط مسدود شده و رفع انسداد جوی ها و کانال های آبی از دیگر اقدامات این گروه جهادی برای حل مشکل آب گرفتگی معابر و منازل بوده است.

نکته قابل توجه در این حادثه، امدادرسانی به پدر شهیدی بود که به دلیل شکستگی پا قادر به جابجایی نبوده و در منزل خود محبوس شده بود که بحمدالله با تمهیدات صورت گرفته، ضمن جابجایی و اسکان موقت، نسبت به تعمیر و مرمت منزل ایشان اقدام گردید.

در فرایند این امدادرسانی، از دستگاه های مجهز مربوط به تخلیه آب های سطحی استفاده شد که در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکلات مردم شریف این منطقه مرتفع گردد.

از نکات قابل تحسین دیگر می توان به شست و شوی منازل سیل زده و نظافت قالی، موکت‌و دیگر لوازم ضروری مردم توسط پتروشیمی امیرکبیر اشاره کرد.

طبق اعلام سازمان هواشناسی احتمال بارش در روزهای آتی نیز وجود داشته و گروه جهادی امیر کبیر در کنار مجمع جهادگران شهرستان بندر ماهشهر در حال آماده باش کامل قرار دارند.

گروه جهادی این شرکت متشکل از کلیه واحد های مستقر در مجتمع امیرکبیر شامل نیروهای فنی مهندسی، کارکنان ستادی، روابط عمومی، hse و دیگر همکاران مستقر در مجتمع پتروشیمی امیرکبیر است که در جریان حوادث طبیعی و غیر مترقبه و محرومیت زدایی به صورت جهادی و با دستور دکتر سعید صادقی مدیرعامل محترم، در خدمت مردم شریف منطقه می باشند

تجارتخانه آراد برندینگ