۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 13:52
کد خبر : 164954

تسهیلات جدید ترابانک پاسارگاد؛ ارائه طرح “پیش ‌درآمد” با هدف توانمندی‌سازی مالی

سومین طرح تسهیلاتی ویپاد، ترابانک پاسارگاد با عنوان «پیش‌درآمد»، در راستای توانمندسازی مالی در دسترس عموم قرار گرفت.

به گزارش برداشت روز، ترابانک پاسارگاد (ویپاد) پس از طرح‌های تسهیلاتی “برآیند” و “پشتوانه”، تسهیلات جدیدی با عنوان “پیش‌‌درآمد” را به هموطنان عزیزمان ارائه می‌دهد. ویژگی بنیادی این طرح همانند طرح‌های قبلی، دسترسی شفاف و آنی به خدمات مالی است.
ویپاد تاکنون با تکیه بر تکنولوژی، مسیری ایجاد کرده تا افراد بتوانند به راحتی از خدمات مالی بهره‌مند شوند. برنامه ویپاد به‌گونه‌ای طراحی و اجرا شده است که ساده‌ترین و سریع‌ترین شیوه اعطای تسهیلات را در اختیار عموم مردم قرار دهد و با قدم‌برداشتن در مسیر نوآوری، شیوه‌هایی از تسهیلات‌دهی ارائه شود که در آن نیاز انواع مشتریان در دریافت تسهیلات، تحت پوشش قرار گیرد.
از جمله ویژگی اصلی طرح تسهیلاتی “پیش‌درآمد” می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• بدون کارمزد
• بدون نیاز به ضامن و وثیقه
• واریز به حساب در قالب وجه نقد
• قابلیت انتقال به سایر حساب‌ها
• دریافت فوری و در لحظه
در این طرح مشتریان براساس میزان واریزی به حساب ویپاد خود طی یک‌ماه، می‌توانند تسهیلات دو تا هشت میلیون تومانی دریافت کنند. مشتریانی مانند فروشندگان خرد اینترنتی، رانندگان تاکسی‌های آنلاین و… با استفاده از حساب ویپاد می‌توانند به‌سادگی و در کمترین زمان ممکن تسهیلات دریافت کنند.
این طرح برای افرادی که دارای درآمد روزانه هستند طراحی شده و براساس مدل‌هایی، درآمد هفتگی افراد پیش‌بینی می‌شود. براساس این پیش‌بینی، مشتری می‌تواند معدل درآمد یک هفته خود را تحت عنوان “پیش‌درآمد” دریافت و طی هفت روز، بدون کارمزد بازپرداخت کند یا تسویه تسهیلات را به‌صورت یک‌ماهه و با کارمزد ۲۳‌درصد سالانه انجام دهد. از این طریق، مشتریان برای پوشش نیازمندی‌های مقطعی خود می‌توانند با حداقل هزینه، از تسهیلات پیش‌درآمد استفاده کنند.
دریافت تسهیلات از ویپاد مانند تمامی خدمات بانکی آن، کاملا آنلاین و در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان‌پذیر است و از لحظه درخواست تا دریافت، حدود یک دقیقه به‌طول می‌انجامد.
گفتنی است تا پایان سال ۱۴۰۲، ساکنان بیش از ۱۲۰۰۰ شهر و روستا، از ترابانک پاسارگاد خدمات دریافت کرده‌اند. همچنین چهارونیم میلیون پرونده تسهیلاتی با بیش از ۱۴ همت تسهیلات خرد بانک پاسارگاد به‌صورت تمام دیجیتال و بدون ضامن و وثیقه توسط ویپاد در اختیار عموم مشتریان قرار گرفته است.

تجارتخانه آراد برندینگ