۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 21:32
کد خبر : 164515

موثقی نیا در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ملی مطرح کرد:

شرکت ملی فولاد در رفع چالش های زنجیره، نقش آفرینی کند

رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خواستار نقش آفرینی متفاوت شرکت ملی فولاد در جهت چالش های فعلی زنجیره فولاد شد.

به گزارش برداشت روز، محمد رضا موثقی نیا امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت ملی فولاد، تصریح کرد،: با توجه به وجود دانش و سوابق ارزنده این مجموعه، شرکت فولاد قادر است چالش های پیش روی این صنعت را برطرف کند.
رئیس هیات عامل ایمیدرو با یادآوری اینکه که طی دهه های گذشته طرح های بزرگ فولادی توسط این شرکت اجرا شده، گفت: یکی از چالش های فعلی، ایجاد توازن در زنجیره است که این امر در تامین خوراک و پروژه های توسعه ای اهمیت حیاتی دارد.به گفته موثقی نیا، وجود افراد با تجربه و با دانش، این نکته را گوشزد می کند که شرکت ملی فولاد محدود به اجرای هفت طرح استانی نبوده بلکه ظرفیت های متنوعی در این شرکت وجود دارد.معاون وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: باید با استفاده از ظرفیت های قانونی شرکت ملی فولاد و چارچوب های فعلی، خدمات بیشتری به صنعت فولاد ارایه داد.
رشد تولید فولاد های استانیمحمد آقاجانلو مدیر عامل پیشین شرکت ملی فولاد نیز با ارایه گزارش کوتاهی، اظهار داشت: با بررسی ساختار گذشته، معاونت بهره برداری در شرکت ایجاد شد که طبق آن توانستیم نظارت بر تولید را تقویت کنیم.وی افزود: طی سال گذشته بین ۲۰ تا ۵۰ درصد در شرکت های فولادی تحت مدیریت، رشد تولید را به ثبت برسانیم.به گفته آقاجانلو، برخی تفویض اختیارات نیز سبب روان شدن فعالیت ها شد. علاوه بر آن ایجاد اتاق فکر و برگزاری نشست های متعدد با پیمانکاران و مشاوران، بخشی از مشکلات را برطرف ساخت.وی، شرکت ملی فولاد را دارای ظرفیت های بالایی دانست که نیروی انسانی، مشخصه بارز آن ها هستند و قابلیت برطرف سازی چالش های زنجیره فولاد را دارند.محمد قبادی مدیر عامل جدید نیز ضمن ابراز قدردانی از حمایت های مهندس موثقی نیا تاکید کرد: با پیشینه و سوابق ارزنده این شرکت، توسعه صنعت فولاد رقم زده خواهد شد.در پایان این مراسم با اهدای لوحی از خدمات محمد آقاجانلو تقدیر به عمل آمد. همچنین حکم محمد قبادی عضو پیشین هیات مدیره شرکت ملی فولاد، به عنوان مدیر عامل جدید از سوی رئیس هیات عامل ایمیدرو به وی اعطا شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ