۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 18:26
کد خبر : 164489

در بازدید مدیران ارشد IPMI از ایزوایکو مطرح شد:

تاکید بر همکاری شرکت های IPMI و ایزوایکو در اجرای طرح های حوزه پیمانکاری

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت با حضور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع ، در نشست مشترکی با مدیرعامل و مدیران ارشد ایزوایکو در راستای ایجاد و چشم‌اندازهای همکاری مشترک بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش برداشت روز،  مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت با حضور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع ، در نشست مشترکی با مدیرعامل و مدیران ارشد ایزوایکو در راستای ایجاد و چشم‌اندازهای همکاری مشترک بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش ایدرو نیوز ، مدیران IPMI در این بازدید،از بخش‌های مختلف ایزوایکو شامل سیستم های مختلف مدرن از آبگیری شناور ، کارگاه های مختلف طراحی، برش و ساخت قطعات مختلف شناور، کارگاه های رو باز ساخت سکو های نفت و گاز و آشنایی با روند ساخت و حمل این سکو ها و شهرک تخصصی صنایع دریایی ایزوایکو دیدن کردند .

وحید خاوئی مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران در پایان این بازدیدگفت : مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران و شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران به عنوان دو شرکت هم گروه و هم خانواده، پیش از این در پروژه های توسعه میدان گازی پارس جنوبی همکاری های موفقی با یکدیگر داشتند، از همین رو بنا داریم بعد از بازدید ها و بررسی های لازم بتوانیم زمینه های همکاری در پروژه های پیش‌رو در زمینه نفت و گاز و دیگر زمینه های صنعتی را گسترش دهیم .

سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو نیز گفت : قطعاً این دید و بازدیدها و شناخت از ظرفیت های یکدیگر می تواند در کاهش هزینه های آتی پروژه ها و افزایش ارزش افزوده و خلق ارزش برای سازمان های مطبوع مان باشد.

وحید خاوئی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره و سیدرضا مفیدی رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت با حضور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ISOICO) ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع صنعتی جلسه مشترکی در راستای تحقق تدابیر دولت در جهت مولد سازی و هم افزایی مجموعه های صنعتی بویژه بخش دولتی، زمینه‌های همکاری مشترک را بررسی نمایند.

تجارتخانه آراد برندینگ