۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 16:09
کد خبر : 164332

دکتر علیرضا نبی کارآفرین نمونه کشوری در غرفه فولاد اکسین خوزستان:

رکورد شکنی‌های تاریخی فولاد اکسین،مایه افتخار ایران است / قدردان کارگران در این شرایط جنگ اقتصادی هستیم

یک کارآفرین و خیر نمونه کشوری با اشاره به سال جهش تولید گفت: رکورد شکنی های تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان در این شرایط دشوار جنگ اقتصادی، مایه افتخار و حیرت است.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، در سومین روز از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ دکتر علیرضا نبی،کارآفرین و خیر نمونه کشوری با حضور در غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت به گفت و گو پرداخت و در جریان عملکرد تولیدی شرکت و حضور در بازارهای بین المللی قرار گرفت.

نبی در واکنش به دستاوردها و عملکرد تولیدی این شرکت در خصوص رکوردشکنی های تولیدی عنوان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده، رکورد شکنی های تولیدی در فولاد اکسین مایه افتخار و حیرت است.

دکتر نبی ادامه داد: باعث شگفتی است که شرکتی مثل فولاد اکسین عملکردی این چنین خیره کننده در بحث تولید محصولات خاص در کشور دارد و حتی می تواند این محصولات را به نقاط مختلف جهان صادر کند.

وی با بیان اینکه قدردان عملکرد کارگران این شرکت در این جبهه دشوار اقتصادی هستیم، گفت: حضور در پیشگاه مقام معظم رهبری با بیشترین تعداد کارگران گواه جایگاه ویژه شرکت فولاد اکسین خوزستان و ثمره عملکرد مطلوب این خانواده طی سالیان اخیر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم شرکت فولاد اکسین خوزستان در ادامه مسیر فعالیت تود بتواند بیش از پیش در بازارهای جهانی حضور یافته و تولیدات خود را ارتقا دهد و زمینه ساز جهش تولید و رونق اقتصادی و ارزآوری برای کشور شود.

در پایان دیدار نبی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴، عکسی به یادگار در غرفه فولاد اکسین ثبت شد.

 

تجارتخانه آراد برندینگ