۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:33
کد خبر : 163962

شرکت‌هایی که بیشترین ارزش فروش را داشتند

برترین‌های هفته در بورس کالا را بشناسید

آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران نشان می دهد در هفته منتهی به ۷ اردیبهشت ۴۰۰ شرکت در تالارها و بازار فرعی کالا و محصولشان را عرضه کردند که به معامله ۳ میلیون و ۲۸۱ هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش ۳۶.۱ هزار میلیارد تومان منتهی شد. ارزش معاملات ۱۰ شرکت برتر ۱۵.۹ هزار میلیارد تومان برآورد شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از کالاخبر ، بورس کالای ایران برترین های بورس کالا در هفته منتهی به ۷ اردیبهشت را براساس ارزش فروش شرکت ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

ملی صنایع مس ایران (#فملی) با ثبت معامله ۶ هزار و ۴۰۰ تن تمس کاتد، مس کم عیار، مس مفتول و سولفور مولیبدن به ارزش ۲ هزار و ۸۰۵ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

فولاد خوزستان (#فخوز) با فروش ۱۳۸ هزار و ۴۰۰ تن شمش بلوم، آهن اسفنجی، تختال و آرگون به ارزش ۲ هزار و ۷۲۹ میلیارد تومان، دوم شد.

فولاد کاوه جنوب کیش (#کاوه) با فروش ۸۵ هزار و ۵۰۰ تن شمش بلوم و ضایعات نرمه آهن اسفنجی به ارزش ۲ هزار و ۳ میلیارد تومان، سوم شد.

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۸۵۰ تن شمش آلومینیوم به ارزش یک هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

پالایش نفت اصفهان (#شپنا) با فروش ۱۰۴ هزار تن وکیوم باتوم، لوب کات سبک و گوگرد گرانوله به ارزش یک هزار و ۴۸۶ میلیارد تومان پنجم شد.

مجتمع فولاد خراسان (#فخاس) با ثبت معامله ۵۵ هزار تن شمش بلوم و میلگرد به ارزش یک هزار و ۲۹۸ میلیارد تومان، ششم شد.

معدنی و صنعتی چادرملو (#کچاد) با فروش ۲۴۵ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن به ارزش یک هزار و ۵۳ میلیارد تومان در رتبه هفتم ایستاد.

معدنی و صنعتی گل گهر (#کگل) نیز با ثبت معامله ۱۹۰ هزار تن گندله سنگ آهن به ارزش یک هزار و یک میلیارد تومان هشتم شد.

پالایش نفت بندرعباس (#شبندر) ۶۴ هزار تن وکیوم باتوم، لوب کات سنگین و سلاپس واکس به ارزش ۹۶۲ میلیارد تومان فروخت نهم شد.

صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان با فروش ۱۶۲ هزار تن گندله سنگ آهن و ثبت ارزش ۸۱۶ میلیارد تومان دهم شد.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ