۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:52
کد خبر : 163631

حضور فعالانه آریاساسول در بزرگ‌ترین رویداد پلاستیک آسیا

شرکت پلیمر آریاساسول با برنامه‌ریزی دقیق با هدف شناخت نیاز مشتریان به‌ویژه مشتریان بازارهای شرق، حضور فعالانه‌ای در نمایشگاه چایناپلاس ۲۰۲۴ دارد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، سی‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت لاستیک و پلاستیک با حضور فعالان این صنعت از سرتاسر جهان، از امروز سه‌شنبه (۴ اردیبهشت ماه) کار خود را در شهر شانگهای چین آغاز کرد.

این رویداد بین‌المللی که یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت پلاستیک و پتروشیمی جهان و مهم‌ترین در آسیا است، در فضای نمایشگاهی ۳۸۰ هزار متری برقرار می‌شود و بیش از ۳ هزار ۹۰۰ مشارکت کننده در آن در بیش از ۱۰ سالن حضور می‌یابند. انتظار می‌رود بیش از ۱۸۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

۷۷ درصد از مشارکت‌کنندگان از کشور چین و ۲۳ درصد از کشورهای اروپا، آسیا، خاورمیانه، آمریکا، آفریقا و اقیانوسیه هستند.

حضور متنوع شرکت‌های فعال در این صنعت از همه جای جهان فرصت مناسبی برای گفت‌و‌گوی مستقیم، بررسی نیازهای کنونی و آتی بازارها و تبادل دانش و فناوری‌های روز و معرفی نیازهای فناورانه به تأمین‌کنندگان جهانی فرآهم می‌کند.

شرکت پلیمر آریاساسول با حضور فعالانه در این نمایشگاه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ضمن شناسایی بازارهای در دسترس و خریداران مستقیم در تلاش است به تقویت روابط خود با مشتریان ثابت بپردازد، همچنین با برگزاری جلسات دوجانبه ضمن بررسی بازخورد محصولات خود در بازارهای جهانی، گرید‌های تولیدی خود را بر اساس نیاز مشتریان بهبود ببخشد.

هدف اصلی آریاساسول از حضور تداوم سیاست‌های توسعه بازار و فروش مستقیم محصولات و در نتیجه صادرات بیشتر و ارزآوری برای کشور است.

بازدیدکنندگان می‌توانند از سه‌شنبه تا جمعه (۴ تا ۷ اردیبهشت‌ماه) از غرفه شرکت پلیمر آریاساسول در سالن ۸٫۲، غرفه F15 دیدن کنند.

تجارتخانه آراد برندینگ