۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 18:17
کد خبر : 163428

معاون وزیر صمت و رئیس ایدرو :

ورود شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران به حوزه های جدید

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم گرامیداست سالگرد تاسیس شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران از ورود این شرکت به حوزه های جدید صنعتی خبر داد .

به گزارش برداشت روز،  به نقل از ایدرو نیوز، بابک احمدی در مراسم گرامیداشت پنجاه و سومین سالگرد تاسیس شرکت مدیریت طرح های صنعتی (IPMI) با اشاره به اینکه IPMI یکی از شرکت های با سابقه در حوزه اجرای طرح صنعتی در ایران به شمار می رود ، اظهار داشت : شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران اگرچه از اواخر دهه هفتاد شمسی درگیر پروژه های نفتی بوده است ، اما این وجه تنها تخصص این شرکت محسوب نمی شود .

احمدی خاطرنشان کرد : شرکت IPMI با توجه به سابقه و ظرفیت خوب مهندسی اش ، باید در دوره جدید فعالیت های خود در کنار پروژه های نفتی به حوزه های متنوع دیگر همچون انبوه سازی مسکن ، احداث خطوط راه آهن و مترو ، طرح های تغییر اقلیم و… ورود کند.

رئیس ایدرو در ادامه به امکان استفاده از توانمندی شرکت طرح های مدیریت صنعتی در اجرای طرح های ملی اشاره و ابراز امیدواری کرد : IPMI با ورود به حوزه های جدید همچنان در مسیر توسعه صنعتی ، ایجاد اشتغال و خلق ثروت ملی گام بردارد.

در این مراسم وحید خاوئی مدیرعامل شرکت IPMI در سخنانی کوتاه گزارشی از اقدامات و برنامه های این شرکت در سال ۱۴۰۳ ارائه کرد .

شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) از جمله شرکت های تابعه ایدرو است که در حوزه های اکتشاف و تولید ، پروژه های پالایشگاهی ، پتروشیمی ، طرح های زیست محیطی ، پروژه های صنایع معدنی و نیروگاهی فعالیت دارد .

 

تجارتخانه آراد برندینگ