۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 21:20
کد خبر : 163370

اینفوگرافی

شرکت «صبانور» طلایه‌دار رشد تولید در عرصه صنعت و معدن

ثبت بالاترین رکورد تولید سنگ آهن و کنسانتره آهن در شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور از بدو تأسیس رقم خورد.

به گزارش برداشت روز، یادآوری می شود شرکت معدنی و صنعتی صبانور از زیرمجموعه‌های مهم هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) به شمار می‌رود که بزرگ‌ترین تولیدکننده فرآورده‌های سنگ آهن در غرب کشور است و از مرحله اکتشاف، استخراج، فرآوری سنگ‌آهن تا تولید محصولات کنسانتره و گندله دانه‌بندی فعال می باشد. سنگ‌آهن دانه‌بندی این شرکت، درمعادن باباعلی، گلالی و مجموعه معادن شهرک و کورکوره در استان‌های همدان و کردستان تولید می‌شود. محصول سنگ‌آهن دانه‌بندی معادن با مشخصات کیفی مطلوب به‌عنوان خوراک مصرفی کارخانجات کنسانتره‌سازی صبانور مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

مجموعه معدنی و صنعتی صبانور دارای دو کارخانه کنسانتره‌سازی و گندله‌سازی در استان همدان است و زنجیره تولید در این استان از مرحله تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی تا تولید کنسانتره آهن و نهایتا گندله آهن بصورت پیوسته فعال می باشد. محصول گندله با ویژگی‌های کیفی مطلوب به‌عنوان خوراک مصرفی کارخانجات فولاد کشور به مصرف می‌رسد.

همچنین زنجیره تولید این مجموعه معدنی در استان کردستان از مرحله تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی و مصرف آن به‌عنوان خوراک کارخانه کنسانتره‌سازی فعال است. برنامه راه‌اندازی کارخانه گندله‌سازی بیجار و سایر پروژه‌های این مجموعه در مراحل تکمیلی زنجیره قراردارد. برنامه افزایش ظرفیت تولید کارخانجات صبانور نیز با جدیت دنبال می‌شود.

تجارتخانه آراد برندینگ