۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 14:21
کد خبر : 163290

ثبت رکورد ۱۱۰۰ نفرساعت در دومین المپیاد ورزشی فجر انرژی خلیج فارس

به دنبال برگزاری دومین المپیاد ورزشی فجر انرژی خلیج‌فارس توسط امور ورزش این شرکت، رکورد ۱۱۰۰ نفرساعت در این دوره و مشارکت امور ۱۴ گانه و حضور بیش از یک‌چهارم (۲۷٫۸ درصد) کارکنان شرکت فجر در المپیاد ورزشی ثبت شد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط‌عمومی فجر انرژی خلیج‌فارس، این شرکت در دو سال متوالی و در هر دوره به مدت ۶ ماه، دو المپیاد ورزشی درون مجتمعی خود را در ۱۰ رشته برگزار کرده است.
تنوع رشته‌های ورزشی برای فراگیر بودن المپیاد، برگزاری مسابقات تیمی برای افزایش روحیه فعالیت تیمی و اجرای مسابقات در درون مجتمع از ویژگی‌های این المپیاد بوده است.
در اولین المپیاد ورزشی که در سال ۱۴۰۱ برگزار شد بیش از ۳۲۰ نفر از همکاران به رقابت پرداختند که این رقم در دومین المپیاد با استقبال بیشتری همراه بوده و به بیش از ۳۷۳ نفر در این مسابقات رسیده است.
۵۱ نفر از فجری‌ها در رشته آمادگی جسمانی در قالب ۸۵ نفرساعت، ۶ نفر در رشته بدمینتون در قالب ۳ نفرساعت، ۸۳ نفر در رشته دارت در قالب ۱۰ نفرساعت، ۱۰۸ نفر در رشته گل‌کوچک در قالب ۲۱۰ نفرساعت، ۴۹ نفر در رشته فوتبال‌دستی در قالب ۶۳ نفرساعت، ۱۱۷ نفر در رشته فوتسال در قالب ۲۵۶ نفرساعت، ۳۳ نفر در رشته تنیس در قالب ۱۰۳ نفرساعت، ۱۴ نفر در رشته شطرنج در قالب ۲۳ نفرساعت، ۵۶ نفر در رشته والیبال در قالب ۲۴۰ نفرساعت و ۱۸ نفر در رشته بسکتبال در قالب ۳۶ نفرساعت به رقابت پرداخته‌اند که در مجموع رکورد ۵۳۵ نفر (۳۷۳ نفر بدون تکرار حضور در رشته‌ها) در قالب ۱۱۰۰ نفرساعت ثبت شده است.
بیش از ۳۱ درصد از کارکنان امور بهره‌برداری، بیش از ۱۴ درصد از کارکنان امور تعمیرات، ۲۶ درصد از کارکنان امور اداری، بیش از ۲۶ درصد از کارکنان امور حراست، ۴۱ درصد از کارکنان امور بازرگانی، بیش از ۳۶ درصد از کارکنان امور فناوری اطلاعات، بیش از ۷۷ درصد از کارکنان امور حقوقی، بیش از ۳۵ درصد از کارکنان امور خدمات فنی و ۵۰ درصد از کارکنان امور بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست در دومین المپیاد درون مجتمعی شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس شرکت داشته‌اند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ