۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:32
کد خبر : 163253

از سوی بانک شهر و در راستای تحقق شعار سال صورت می گیرد

ارائه خدمات مالی، پولی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کیفیت زندگی شهری

معاون امور شهرداری های بانک شهر گفت: ارائه خدمات مالی ، پولی و سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کیفیت زندگی جامعه شهری یکی از ماموریت های مهم این بانک در سال جدید است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محسن رنجبر با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان “جهش تولید با مشارکت مردم” افزود: بانک شهر در تلاش است این شعار را در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی کرده و نقش شهروندان در توسعه شهری را پررنگ تر از گذشته کند.
وی تصریح کرد: زیرساخت های تحقق شعار سال ۱۴۰۳ در سال گذشته در بانک شهر فراهم شده و این مهم به ما کمک می کند، اهداف این شعار را به خوبی پیش ببریم.
رنجبر ادامه داد: در سال گذشته مدیریت ارشد بانک شهر با ایجاد معاونت امور شهرداری ها و سپس مشارکت در گام اول اجرائی کردن نهضت تامین مالی شهر نشان داد که می خواهد با استفاده از ظرفیت های علمی و عملیاتی موجود در شهرها و نهادهای اقتصادی ، دولت و البته به صورت ویژه مردم، گام های محکمی را در ایجاد یک نهاد متعامل، پشتیبان و پیشران اقدامات عمرانی ، خدماتی و توسعه ای در رشد و توسعه شهرها برای افزایش کیفیت زندگی مردم بردارد.
رنجبر خاطرنشان ساخت: مجمع کلانشهر های کشور، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک شهر، با همکاری دانشگاههای کشور و البته شهرداری ها و توسعه دهندگان حرفه ای شهر ها خواهند توانست در سال ۱۴۰۳ با هم افزائی برنامه ریزی شده و درست به طور فوق العاده موثر در عملیاتی سازی شعار سال اقدام کنند.
معاون امور شهرداری های بانک شهر در پایان گفت: طی ماه های آینده نیز با تمرکز بر تعامل سازنده با شهرداری ها و ایجاد شبکه توسعه دهندگان حرفه ای در شهرها به دنبال بستر سازی عملیاتی کردن مشارکت مردم (توسعه دهندگان حرفه ای) در رشد و توسعه زیر ساخت های شهری و نگهداری بهینه و بهره ور شهرها توسط خود مردم خواهیم بود.

تجارتخانه آراد برندینگ