۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | 20:27
کد خبر : 163244

سرپرست بانک دی: فعالیت های روابط عمومی در راستای اهداف استراتژیک بانک باشد

سرپرست بانک دی در دیدار با همکاران روابط عمومی بانک بر ضرورت پویایی روابط عمومی در امور تخصصی و همچنین همراستاسازی برنامه ها و فعالیتها با اهداف استراتژیک بانک تأکید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک دی؛ در این دیدار علیرضا قیطاسی ضمن بیان تحولات ایجاد شده در بانک طی ۲ سال گذشته، مهمترین انتظار از روابط عمومی را انعکاس دستاوردها و اقدامات به ذینفعان دانست و تصریح کرد: در دو سال گذشته در حوزه های گوناگون شاهد دستاوردهای مطلوبی بودیم که با همت جهادی و تلاش شبانه روزی حاصل شد و مهمترین رسالت روابط عمومی در این زمینه آگاه سازی مشتریان و سهامداران و انعکاس اقدامات در رسانه ها است.
وی افزود :اطلاع رسانی به موقع به افکار عمومی، واکنش سریع به رویدادها و رصد تحولات سازمانی از سوی روابط عمومی، میتواند اثر قابل توجهی در کاهش مخاطرات و نیز پیشبرد فعالیت های بانک داشته باشد.
قیطاسی لزوم پایبندی به اهداف کلان بانک را از مهمترین دغدغه های مدیریت ارشد بانک دانست و گفت: روابط عمومی باید با شناخت کامل از سازمان و شاخص های عملیاتی بانک، تمرکز برنامه های رسانهای و تبلیغاتی خود را بر روی تحقق اهداف استراتژیک بگذارد.
وی در پایان تاکید کرد: با استفاده از پتانسیل های ایجاد شده در مرکز آموزش، باید برنامه منسجمی برای ارتقاء توان و دانش تخصصی همکاران روابط عمومی ایجاد شود.
گفتنی است در ابتدای این نشست فرشید عبادی، رئیس اداره روابط عمومی به ارائه گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده توسط روابط عمومی در سال گذشته پرداخت.
همچنین همکاران اداره روابط عمومی نیز در پایان این نشست به بیان دغدغه ها و دیدگاههای خود برای ارتقای کیفیت عملکرد این اداره پرداختند.

تجارتخانه آراد برندینگ