۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | 19:25
کد خبر : 159170

تمجید وزیر علوم از ۴ محصول جدید پتروشیمی اروند

در مراسم تکریم و معارفه رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی، از ۴ محصول جدید و استراتژیک پتروشیمی اروند رونمایی شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ مراسم تکریم و معارفه رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در حضور زلفی پور وزیر علوم،تحقیقات و فناوری،حدادی مشاور مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس ، محمدرضا کریمی مدیرعامل پتروشیمی اروند و جمعی از روسای پژوهشگاه های ملی برگزار شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و خدمات روسا و مدیران پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، گفت: این پژوهشگاه باید در افق ۱۴۰۴ موسسه ای با اعتبار ملی و بین المللی، پیشرو در پژوهش، فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و برخوردار از درآمد پایدار باشد.

زلفی با اشاره به تولید ۴ محصول جدید پتروشیمی اروند،افزود: خرسندیم که همکاری با شرکت های دانش بنیان بسیار قوت گرفته و نمود آن را امروز در صنایع عظیم پتروشیمی نیز مشاهده می کنیم که سبب داخلی سازی محصولات استراتژیک و مهمی برای کشور عزیزمان شده و ما قدردانِ مدیرعامل پتروشیمی اروند و پرسنل پرتوانشان جهت ایجاد این غرور و افتخار ملی، هستیم.

گفتنی است در این مراسم ضمن رونمایی از ۴ محصول شرکت پتروشیمی اروند، ۲ تفاهم نامه نیز با شرکت های بخش خصوصی جهت افزایش همکاری و تبادل دانش با آنها، به امضا رسید.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ