۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | 13:32
کد خبر : 159078

رشد ۴۹ درصدی فروش شرکت مس در یازده ماهه ابتدایی سال جاری

دکتر امیر خرمی‌شاد، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، از رشد 49 درصدی فروش این شرکت در یازده ماهه اول سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بازار سرمایه و تحقق برنامه‌های تدوین‌شده در عملکرد یازده ماهه تولید این شرکت خبر داد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از مس پرس، دکتر امیر خرمی‌شاد در تشریح عملکرد یازده ماهه تولید شرکت ملی صنایع مس ایران، از رشد فروش داخلی و خارجی این شرکت در یازده ماهه اول سال جاری خبر داد و تصریح کرد: میزان فروش داخلی محصولات شرکت ملی مس، در یازده ماهه ابتدایی سال جاری، به میزان ۸۷۹ هزار میلیارد ریال بوده و میزان فروش صادراتی این شرکت نیز، ۲۳۳ هزار میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: بنابراین مجموع درآمد شرکت ملی مس در بازار سرمایه، بیش از ۱۱۱۲ هزار میلیارد ریال بوده است که نسبت به فروش ۷۴۷ هزار میلیارد ریالی در مدت مشابه سال گذشته، نزدیک به ۴۹ درصد رشد داشته است.

وی همچنین میزان تولید کاتد مس، کنسانتره مس، اسیدسولفوریک و سنگ سولفوری را تا پایان بهمن ماه سال جاری به ترتیب، ۲۱۱ هزار و ۴۰۸ تن، یک میلیون و ۱۹۸ هزار تن، ۸۰۳ هزار و ۱۹۶تن و ۵۱ میلیون و ۷۶ هزار تن اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در پایان از تلاش جهادی همه کارکنان این شرکت تقدیر کرد و گفت: بدون شک با ادامه تلاش‌ و مجاهدت کارکنان شرکت مس، شاهد دستاوردهای بیشتری در آینده خواهیم بود.

 

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ