۰۸ اسفند ۱۴۰۲ | 13:44
کد خبر : 158720

قیمت KMC X5 ، شاسی بلند جدید کرمان موتور در بازار آزاد مشخص شد

قیمت KMC X5 به‌عنوان شاسی بلند جدید کرمان موتور در بازار آزاد مشخص شد. در ادامه سایت برداشت روز جزئیات قیمت‌گذاری کی ام سی ایکس 5 در بازار ایران را بررسی خواهد کرد.

به گزارش برداشت روز،  شرکت کرمان موتور به‌تازگی طرح تحویل کی ام سی ایکس ۵ به مشتریان را آغاز کرد و در همین راستا مشتریان و فعالان بازار قیمت این شاسی بلند جدید کرمان موتور را در بازار آزاد تعیین کردند. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات قیمت‌گذاری KMC X5 در بازار ایران آشنا خواهیم شد.

قیمت KMC X5 در بازار آزاد ایران
در حالی که شرکت کرمان موتور شاسی بلند مونتاژی کی ام سی ایکس ۵ را با قیمت کارخانه ۱ میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان عرضه کرده بود، اکنون مالکان و فعالان بازار برای این خودرو قیمت ۱ میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان را در بازار آزاد در نظر گرفتند. البته با افزایش عرضه، قطعا قیمت این خودرو نیز در بازار آزاد کاهش پیدا خواهد کرد.

مشخصات فنی و امکانات کی ام سی ایکس ۵
گفتنی است کی ام سی X5 از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژر TGDi بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۷۱ اسب بخار و گشتاور ۲۸۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. این خودرو ظرف مدت ۱۰ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا می‌کند و مصرف سوخت آن نیز به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر کمتر از ۷.۵ لیتر خواهد بود.
این خودرو از امکانات رفاهی و ایمنی متعددی چون هشدار در مواقع ترمز اضطرار، هشدار نبستن کمربندها، کمربندهای ایمنی ۳ نقطه، ایزوفیکس، سنسورهای پارک عقب، اتوهلد، ترمز پارک برقی، سیستم کنترل فشار باد تایرها، سیستم کمک ترمز اضطراری، سیستم کمک ترمز هیدرولیکی، سیستم کمکی حرکت در سربالایی، سیستم کنترل کشش، سیستم کنترل پایداری و چهار ایربگ ایمنی بهره می برد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ