۰۷ اسفند ۱۴۰۲ | 19:08
کد خبر : 158634

مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ) برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش مربوط به سال مالی منتهی به 30/09/1402 با حضور بیش از 92 درصدی سهامداران در مجموعه تلاش برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی سپ، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰/۰۹/۱۴۰۲ با حضور آقای حسین واعظ قمصری به عنوان رییس مجمع، احسان ترکمن به عنوان مدیرعامل، خانم طوعه نیلی و آقای محمدرضا حسن‌پور به عنوان ناظر و آقای نوید کاوه به عنوان دبیر مجمع برگزار شد.

احسان ترکمن مدیرعامل شرکت سپ، بخش اصلی سخنان خود را به فعالیت‌ و دستاوردهای سال مالی قبل و برنامه‌های آتی سپ در حوزه‌های مختلف اختصاص داد و عملکرد شرکت را در مقایسه با رقبا مطلوب ارزیابی کرد. علیرضا غفوری معاون عملیات سپ با اشاره به مهمترین شاخص‌های عملکردی این شرکت در صنعت پرداخت، عملکرد شرکت در حوزه عملیات و مالی را بسیار مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و از رشد ۲۷٫۵ درصدی درآمد عملیاتی و سود خالص ۳٫۶۱۳٫۲۶۹ میلیون ریالی خبر داد.

وی در ادامه افزود: حدود ۵۹ درصد از درآمدهای عملیاتی از محل فروش شارژ و ۳۶ درصد از محل خدمات کارتخوان است و همچنین دارایی های جاری معادل ۱۴٫۸۴۶٫۸۵۴ میلیون ریال است که به نسبت سال گذشته رشد ۲۱٫۶ درصدی داشته است.

هیات مدیره شرکت سپ در این جلسه از رشد ۱۹ درصدی دارایی غیرجاری معادل ۲۷٫۵۶۱٫۰۵۸ میلیون ریال خبر دادند. در ادامه نیز پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰/۰۹/۱۴۰۲ و نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد ۹۵ ریال سود خالص برای هر سهم توزیع شود.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ