۰۷ اسفند ۱۴۰۲ | 19:03
کد خبر : 158625

با حضور اعضای هیات مدیره بانک مسکن انجام شد؛

تصویب صورت‌های مالی شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن

صورتهای مالی منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۱۴۰۲ شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت تصویب شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ در این مجمع که با حضور اعضای هیات مدیره بانک مسکن، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن ، نماینده سازمان حسابرسی حضور داشتند؛ اعضای مجمع ضمن تصویب صورت‌های مالی و عملکرد هیئت‌مدیره شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن، در خصوص تقسیم سود سهام و تعیین پاداش هیئت مدیره تصمیم گیری کردند.

مسعود قنبری مدیرعامل شرکت طی سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال مالی گذشته پرداخت و گفت: مجموعه اقدامات انجام شده در سال مالی گذشته منجر به تحقق رشد حدود ۲۲۶ درصدی در شاخص سود خالص، رشد ۸۳ درصدی در درآمدهای عملیاتی و رشد ۹۵ درصدی در حقوق مالکانه و ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد صرافی شده است.

قنبری ایجاد شبکه قابل اتکای نقل و انتقال ارز در سراسر جهان، توسعه دامنه مشتریان ،توسعه شبکه تأمین ارز، انعقاد قراردادهای مدیریت وجوه ارزی، ایجاد سیستم مدیریت رضایتمندی و مدیریت شکایات مشتریان، ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات به منظور گردش مناسب اطلاعات، ایجاد نظام‌های کنترل داخلی و مدیریت ریسک، توسعه مهارت‌های کارکنان و توانمندسازی کارکنان دوایر ارزی شعب بانک مسکن به منظور توسعه شبکه بازاریابی صرافی و افزایش ارزش افزوده در بانک مسکن را از جمله اقدامات موثر این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

وی در ادامه اهداف کلیدی شرکت برای سال مالی آینده به منظور افزایش عملکرد و تحقق چشم‌اندازهای تعریف شده را برای سهامداران تشریح کرد. همچنین در ادامه این مجمع از زحمات مدیر عامل شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن، رئیس هیئت مدیره و مدیران و کارکنان صرافی به دلیل عملکرد مطلوب در سال مالی منتهی به ۳۰آذرماه سال ۱۴۰۲ قدردانی شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ