۰۷ اسفند ۱۴۰۲ | 18:00
کد خبر : 158590

جدیدترین قیمت توری حصاری، سیم خاردار و سیم آرماتوربندی در شهرمفتول

مفتول، یکی از آلیاژهای بسیار مهم و پرکاربرد در صنعت است که برای ساخت انواع محصولات و تجهیزات به کار می‌رود. مفتول به عنوان یک مادر اصلی محصولات مختلف شناخته می‌شود که امروزه جزء محصولات پرمصرف و پرکاربرد محسوب می‌شود.

به گزارش برداشت روز،  مفتول، یکی از آلیاژهای بسیار مهم و پرکاربرد در صنعت است که برای ساخت انواع محصولات و تجهیزات به کار می‌رود. مفتول به عنوان یک مادر اصلی محصولات مختلف شناخته می‌شود که امروزه جزء محصولات پرمصرف و پرکاربرد محسوب می‌شود. در این دسته، انواع مختلف توری‌ها از جمله توری مش، توری حصاری، توری مرغی و مفتول‌های سیاه (سیم آرماتوربندی، و مفتول گالوانیزه قرار دارند. محصولات مفتولی به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود در بخش‌های مختلف صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ساخت و ساز، آرماتوربندی، و حتی در گودبرداری‌های عمیق برای حفظ پایداری گود و ایجاد فضای حفاظ شده به کار می‌روند. در حصارکشی مناطق در کنار توری حصاری از سیم خاردار نیز برای حصارکشی و حفاظت از محیط استفاده می شود. محصولات مفتولی از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و قادرند فشارهای بالا را به راحتی تحمل کنند. دوام و طول عمر این محصولات به گونه‌ای است که می‌توانند تا ۵۰ سال یا حتی بیشتر عمر کرده و دوام بیاورند.

قیمت توری حصاری

توری حصاری، یکی از انواع توری های فلزی است که از سیم مفتول بافته شده و دارای شبکه های لوزی شکل می باشد. این نوع توری با استفاده از سیم مفتول ها که به صورت قلاب در هم بافته شده، امکان ایجاد حصارهای مقاوم و ایمن را فراهم می کند. توری حصاری یکی از متنوع ترین انواع توری های فلزی است که برای مصارف مختلف تولید می شود. از جمله دیگر انواع معروف توری های فلزی می توان به توری پرسی، توری مرغی، و توری گابیون اشاره کرد. این تنوع امکان انتخاب بهترین نوع توری بر اساس نیازهای مشتری را فراهم می کند. برای دریافت جدیدترین قیمت توری حصاری و دیگر انواع توری های فلزی با شهرمفتول در ارتباط باشید.

کاربردهای توری حصاری

توری حصاری عمدتاً در فنس و حصارکشی مورد استفاده قرار می گیرد. از مفتول های گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ برای تولید این توری استفاده می شود، که باعث مقاومت و دوام بالای آن می شود. توری حصاری از نظر کیفیت و مقاومت به رتبه بالایی دست پیدا کرده است. استفاده از روکش فلز روی سیم ها، مقاومت آن را در برابر زنگ زدگی افزایش می دهد و این امکان را به ما می دهد که آن را در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کنیم. با توجه به قابلیت نصب سریع و آسان، همچنین مقاومت بالای فنس در برابر رطوبت و خوردگی، توری حصاری به عنوان یک انتخاب هوشمند برای ایجاد استحکام و امنیت در محیط‌های مختلف شناخته شده است. این توری در حصارکشی باغ‌ها، ساختمان‌ها، اطراف زمین‌های کشاورزی و صنایع گوناگون به کار می رود. استفاده از توری حصاری نه تنها به افزایش امنیت و استحکام کمک می کند بلکه به دلیل زیبایی و کاربرد چندگانه‌اش، انتخابی مناسب برای مختلف فضاها می باشد. این توری با ترکیبی از کیفیت، مقاومت و زیبایی، به عنوان یک راه حل جامع برای حفاظت از محیط زندگی و اموال ما شناخته می شود.

سیم خاردار و کاربرد های آن

سیم خاردار، یک محصول مفتولی و حفاظتی از جنس فولاد است که به دلیل خصوصیات حفاظتی‌اش، دارای لبه‌های تیز و برنده می‌باشد. این محصول به طور گسترده در ساخت فنس‌های ارزان قیمت به کار می‌رود و در اطراف مناطق حفاظت شده، بالای دیوارها نیز مشاهده می‌شود. سیم خاردار، به همراه پایه فنس، توری حصاری و سایر متعلقات فنس‌کشی، حصارکشی و فنس پیرامونی یک محدوده را به شکل کامل تشکیل می‌دهد. استفاده اصلی این نوع سیم در حصارکشی است. این محصول در مکان‌های گوناگونی نظیر مزارع کوچک، دامداری‌های محلی، کشتزارهای بزرگ و غیره قابل استفاده است. بر اساس تحقیقات انجام شده، بیش از ۸۰۰ نوع از این محصول با ویژگی‌های مختلف یافت شده است. این تفاوت‌ها بر اساس جنس و سایز سیم اصلی، خار یا تیغ آن و همچنین روش به کار گیری آن متفاوت است. سیم خاردار در مواقع مختلفی مانند حصارکشی پروژه‌های صنعتی موقت، محدود کردن یک پتروشیمی کوچک و یا حصارکشی یک منطقه نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت سیم خاردار

فاکتورهای مهمی که بر قیمت سیم خاردار تاثیر گذارند شامل نوع (خطی یا حلقوی)، ضخامت مفتول و نوع خار می‌باشند. به عنوان مثال، سیم خاردار حلقوی تبری به دلیل داشتن تیغه‌های تبری شکل به عنوان خار، قیمت بالاتری نسبت به نوع حلقوی سوزنی دارد.

کاربردهای سیم آرماتوربندی

سیم آرماتوربندی به عنوان یکی از مهمترین محصولات مفتولی در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه‌ای دارد. این محصول، علاوه بر کاربرد گسترده در ساختمان سازی، در زمینه‌های دیگری نیز مانند ساخت قفسه و پارل به کار می‌رود. اما کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی به عنوان کاربرد اصلی و اساسی آن محسوب می‌شود. این نوع سیم مفتول به شکل ظاهری تیره و رنگی گرم دارد که به آن “مفتول سیاه” نیز گفته می‌شود. یکی از ویژگی‌های مهم این محصول، قدرت انعطاف پذیری بالا است که همراه با قیمت مناسب آن، باعث جلب توجه در صنعت ساختمان سازی شده است.

قیمت سیم آرماتوربندی

قیمت سیم آرماتوربندی در مقایسه با محصولات جدید تر مشابه خود بسیار مناسب تر است، به همین دلیل استفاده از این محصول از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر خواهد بود. این امر باعث محبوبیت و فروش بالاتر این نوع سیم در مقایسه با سایر محصولات جدید می‌شود. همچنین سیم آرماتوربندی به دلیل ویژگی‌های فیزیکی خود از جمله استحکام بالا و مقاومت در برابر فشار، گزینه‌ای ایده‌آل برای سازه‌های ساختمانی است. این محصول نه تنها در ساختمان سازی، بلکه در پروژه‌هایی مانند ساخت قفسه و پارل نیز کاربرد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع محصولات مفتولی و استعلام قیمت سیم آرماتورندی و انواع توری های فلزی می‌توانید به وب سایت شهر مفتول https://shahrmaftool.com/ مراجعه کنید. همچنین برای خرید یا دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید با کارشناسان این مجموعه از طریق شماره تلفن ۳۷۵۵۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

مفتول گالوانیزه

مفتول گالوانیزه در واقع همان مفتول سفید است، یک محصولی که با نام مفتول سفید نیز شناخته می‌شود. این محصول در دستاوردن گالوانیزاسیون بر روی مفتول سیاه تولید می‌شود. این فرآیند به این معناست که با انجام گالوانیزه کردن بر روی مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه به وجود می‌آید. هدف اصلی این فرآیند، افزایش مقاومت مفتول در برابر اکسیداسیون و زنگ زدن است. گالوانیزاسیون امکان استفاده از مفتول تولید شده در هر شرایط آب و هوایی را فراهم می‌کند. در اینجا، دو روش گالوانیزه، گرم و سرد، برای تولید مفتول گالوانیزه وجود دارد.

کاربردهای مفتول گالوانیزه

مفتول سفید به دلیل گالوانیزه بودن، دارای مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی است. این خاصیت، موجب گشوده شدن دامنه استفاده از این محصول در صنایع مختلف شده است. به عنوان مثال، در ساخت لوازم تزئینی و حصارکشی، مفتول گالوانیزه به عنوان یک گزینه محبوب مشاهده می‌شود.

قیمت مفتول گالوانیزه

پوشش گالوانیزه این نوع مفتول، علاوه بر مقاومت در برابر زنگ زدگی، باعث افزایش طول عمر مفتول نیز می‌شود. این پوشش، مفتول را در مقابل خطراتی نظیر خراش، ساییدگی و آتش سوزی محافظت می‌کند. پوشش گالوانیزه در این محصول سبب شده است تا قیمت مفتول گالوانیزه در مقایسه با دیگر انواع مفتول ها بالاتر باشد. این ویژگی‌ها مفتول گالوانیزه را به یک انتخاب عالی در برابر شرایط مختلف می‌کنند.با توجه به این موارد، مفتول گالوانیزه به عنوان یک ماده ساختاری با کیفیت و مقاومت بالا، در پروژه‌ها و کاربردهای مختلف، جایگاه ویژه‌ای دارد.

رپورتاژ آگهی

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ