۰۵ اسفند ۱۴۰۲ | 20:00
کد خبر : 158524

مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه:

به دنبال پیاده‌سازی کامل بانکداری حرفه‌ای در بانک سرمایه هستیم

نشست مشترک مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و هیات همراه با مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، نشست مشترک مدیران عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه با حضور دکتر محسن احمدی، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛ سید مهدی عالی‌نژاد، معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، ایرج پرهیزکار، مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان، فرج اله قدمی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه و سایر اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و برخی مدیران این بانک روز سه‌شنبه مورخ یکم اسفند ۱۴۰۲ در محل سالن کنفرانس ستاد مرکزی بانک سرمایه برگزار شد.

در ابتدای نشست، فرج‌اله قدمی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان و عرض خیر مقدم به مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و هیات همراه، برگزاری این نشست را فرصتی مغتنم برای هر دو مجموعه به منظور هم‌افزایی و تعامل بیشتر دانست و این اقدام موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان را ارج‌گذاری نمود. وی در ادامه به تشریح فرایندهای طی شده و روند اقدامات صورت گرفته از زمان استقرار تیم مدیریتی فعلی از سال ۱۳۹۶ تاکنون در زمینه تلاش برای کسب مجوز طرح احیای بانک پرداخت و افزود: رسیدن به شرایط و دستاوردهای موجود و حل و فصل موانع، مشکلات و مسائل موجود در این مسیر جز با اراده، انگیزه، نیرو و پشتکار تیم مدیریتی فعلی و پرسنل کوشای بانک، ممکن نبود.

مدیرعامل بانک سرمایه در سخنانی با بیان مراحل دشوار طی شده در طول مدیریت‌های مختلف نهادهای بالادستی مانند بانک مرکزی و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، به نتیجه رسیدن طرح احیای بانک را ثمره تلاش هماهنگ و تعامل سازنده بین بانک و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان دانست و گفت: خوشبختانه بانک سرمایه از پشتوانه‌ای ارزشمند به نام جامعه معزز فرهنگیان و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برخوردار است.

فرج‌اله قدمی با اشاره بر ظرفیت بالای سرمایه انسانی و پرسنل بانک سرمایه، حرکت به سمت پیاده‌سازی کامل بانکداری حرفه‌ای در این بانک را نویدبخش تحول امیدآفرین دانست و افزود: اجرای طرح‌های تسهیلاتی قرض‌الحسنه، تمرکز بر بانکداری خرد، ظرفیت‌های بالای بانکداری دیجیتال و رونمایی از سوپر اپلیکیشن سرمایه برای افتتاح حساب و اعطای تسهیلات غیرحضوری به جامعه فرهنگیان در آینده نزدیک، از مهم‌ترین اقدامات صورت‌گرفته در ماه‌های اخیر پس از ابلاغ مصوبه طرح احیا می‌باشد. وی خاطرنشان کرد: ادامه مسیر طرح احیا و رسیدن به جایگاه مطلوب و درخور بانک با حمایت، پشتیبانی و اثرگذاری مؤثر موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، هدفی غیرقابل دسترس نمی‌نماید.

پس از سخنان مدیرعامل بانک سرمایه، هریک از اعضای هیات مدیره بانک، معاونان مدیرعامل، مشاور مدیرعامل در امور بازاریابی و کسب و کار و رئیس اداره روابط عمومی نیز در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و هیات همراه، با استقبال از این اقدام کم‌سابقه، آن را به فال نیک گرفتند و تشکیل این جلسه را نقطه عطفی برای حصول نتایجی ثمربخش برای بانک و جامعه فرهنگیان دانستند.

در ادامه این نشست سید مهدی عالی‌نژاد، معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و ایرج پرهیزکار، مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان، هریک در سخنانی ضمن تأکید بر تعامل و هم‌افزایی دوجانبه، تمرکز بیشتر بانک سرمایه بر بانکداری خرد و قرض‌الحسنه را رویکردی اثربخش در شرایط فعلی دانستند و ابراز امیدواری کردند: با افزایش سطح تعاملات و هم‌افزایی‌های فی ما بین بانک و صندوق، زمینه‌های بیشتری برای ارائه خدمات و محصولات بانک به جامعه فرهنگیان کشور فراهم گردد.

محسن احمدی، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز در سخنان خود ضمن تبریک متقابل اعیاد شعبانیه و فرارسیدن نیمه شعبان، تغییر مسیر و ریل‌گذاری سیاست‌های بانک سرمایه را عاملی امیدوارکننده دانست و از تلاش‌های چندساله تیم مدیریتی این بانک برای به ثمر رساندن طرح احیای بانک تقدیر و تشکر کرد. وی افزود: ترمیم و بهبود برند این بانک اولویتی است که باید با هم‌افزایی‌های بین دو مجموعه مورد تقویت و تبلیغات بیشتر قرار گیرد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به ظرفیت بسیار بالای جامعه فرهنگیان برای مشارکت در طرح‌های بانک، این قشر را شایسته بهترین خدمات دانست و گفت: اتفاقات و تحولات بانک برای این قشر ملموس و در وضعیت معیشتی آنان بسیار تأثیرگذار است. احمدی در پایان خواستار توجه جدی‌تر به مقوله برندسازی و جلب اعتماد مردم و فرهنگیان شد و بر تمرکز بیشتر بر برنامه‌های کوتاه‌مدت و بهره‌گیری از ظرفیت هلدینگ‌های مختلف موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای استفاده از خدمات ارزی، تسهیلاتی، ضمانت‌نامه‌ای و … در جهت افزایش تعامل و هم‌افزایی فیما بین بانک سرمایه و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تأکید کرد.

شایان ذکر است دکتر محسن احمدی، روز دوم بهمن ۱۴۰۲ به‌عنوان مدیرعامل جدید موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان معرفی و از سوی هیات مدیره موسسه به این سمت منصوب شد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ