۲۹ بهمن ۱۴۰۲ | 13:39
کد خبر : 157788

آیفون ارزان قیمت با نمایشگر او.ال.ای.دی به بازار می‌آید

سایت برداشت روز- طبق گزارشی جدید احتمالا اپل تا ۲۰۲۵ میلادی با یک نمایشگر او ال ای دی سری آیفون های ارزان قیمت SE را ارتقا می دهد.

به گزارش برداشت روز،  در حال حاضر SE تنها نسخه آیفون با نمایشگر ال‌سی‌دی است و با چنین ارتقایی با مدل‌های پرمیوم این شرکت در یک راستا قرار می‌گیرد.

به گزارش سایت برداشت روز، نمایشگرهای او.ال.ای.دی در مقایسه با ال.سی.دی، رنگ ها را درخشان‌تر، سیاهی را عمیق‌تر و در کل کیفیت را بهتر نمایش می‌دهند. با این وجود به نظر می‌رسد تمرکز اصلی اپل پایین نگه داشتن قیمت برای آیفون SE4 است. براساس گزارش‌ها دو تولید کننده بزرگ نمایشگر برای تامین نمایشگرهای جدید اپل با یکدیگر رقابت می‌کنند.

هرچند ساخت پنل های او.ال.ای.دی به طور معمول گرانتر است، اما احتمالا اپل به دلیل رقابت شدید میان تامین کنندگان قطعات بتواند قیمت مدل SE را ارزان نگه دارد. طبق گزارش‌ها یک شرکت کره‌ای احتمالا پایین‌ترین قیمت را ارائه کرده و بتواند بخش اعظم نمایشگرهای مورد نیاز اپل را تامین کند.

البته اپل هنوز شریک تولید خود را مشخص نکرده و حتی به دنبال نمایشگرهای ارزان‌تر است. از سوی دیگر هرچند تاریخ عرضه دستگاه مشخص نیست اما طبق گزارش‌ها احتمالا آیفون SE4 در ۲۰۲۵ عرضه می شود.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ