۲۸ بهمن ۱۴۰۲ | 19:41
کد خبر : 157747

تقدیر از رؤسای موفق شعب بانک سرمایه در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور که با عنوان «آینده شعب در نظام بانکی» از سوی موسسه آموزش عالی بانکداری ایران برگزار شد، پنج تن از رؤسای شعب برتر بانک سرمایه موردتقدیر قرار گرفتند.

به گزارش برداشت روز، در این مراسم که با حضور رئیس موسسه آموزش عالی بانکداری ایران، مدیران بانک مرکزی، سید حسین رضوی نائینی، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، بهزاد گل‌دوست، معاون بانکی مدیرعامل و عضو هیات عامل و جمعی از رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور روز پنجشنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در محل سالن باغ موزه بانک مرکزی برگزار شد، پنج تن از رؤسای موفق شعب بانک سرمایه با اهدای لوح تقدیر، تندیس ویژه گردهمایی و پاداش، مورد تقدیر قرار گرفتند. اسامی این رؤسای موفق به شرح ذیل می‌باشد:

رتبه اول: محمد سواره ، رئیس شعبه مهاباد (منطقه چهار شمالغرب کشور)

رتبه دوم: عیسی نامدارپور، رئیس شعبه بوشهر (منطقه شش جنوب کشور)

رتبه سوم: مهدی جهانبخش پورجباری، رئیس شعبه شمس آبادی اصفهان (منطقه پنج مرکزیت اصفهان)

رتبه چهارم: نرگس پور مقدم، رئیس شعبه امام رضای مشهد (منطقه سه شرق کشور)

رتبه پنجم: حامد ملکان، رئیس شعبه آصف (منطقه یک دو غرب تهران و استان البرز)

شایان ذکر است «گردهمایی رؤسای موفق بانک‌ها و مؤسسات اعتباری کشور»، باتوجه به نقش مهم رؤسای موفق شعب در موفقیت و پیشبرد استراتژی‌ها، اهداف عملیاتی بانک‌ها و مؤسسات در نیل به اهداف نهایی سیاستگذار پولی و بانکی، همه ساله توسط مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف انتقال تجربیات و مهارت‌های علمی رؤسای شعب و همچنین با هدف قدردانی و تکریم از مدیریت شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به عنوان ارزشمندترین دارایی آنها برگزار می‌شود. تقویت مهارت‌های موردنیاز رؤسای شعب، بحث و تبادل نظر میان رؤسای شعب نیز از دیگر اهدافی هستند که از برگزاری این گردهمایی دنبال می‌شوند. اداره روابط عمومی ضمن تبریک به این همکاران عزیز، موفقیت و سربلندی آن را از خداوند مسئلت دارد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ