۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | 22:58
کد خبر : 157414

بانک توسعه صادرات ایران حامی صادرکنندگان صنعت پتروشیمی در نمایشگاه پتروکم کیش

بانک توسعه صادرات ایران با هدف توسعه تعامل با فعالان صنعت پتروشمی در نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم، آماده میزبانی از بازدیدکنندگان است.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این بانک به عنوان یکی از بانک های عامل در حمایت از صنعت پتروشیمی، با هدف معرفی بسته خدمات و تسهیلات جامع و متمایز بانکی و توسعه تعامل بین این بانک توسعه ای و فعالان صنعت پتروشیمی ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی پتروکم، در جزیره کیش حضور دارد.

در پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی« حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش حضور خواهد داشت.

از برنامه های جانبی این نمایشگاه می توان به برگزاری بیش از ۳۰ پنل تخصصی اشاره کرد. بانک توسعه صادرات نیز پنل تخصصی معرفی بسته اعتباری و تشریح خدمات طرح «الماسان» را در برنامه دارد.

شرکت های تامین سرمایه تمدن،مدیریت و توسعه فناوری اطلاعات آرمان و صندوق پژوهش، فناوری توسعه صادرات شریف در کنار بانک توسعه صادرات ایران در نمایشکاه پتروکم حضور دارند.

طرح الماسان شامل تسهیلات ارزی، حد خرید دین، مرابحه واردات کالا، سرمایه درگردش ریالی، سقف انواع ضمانتنامه، انتشار اوراق ویژه سپرده سرمایه گذاری عام و مالی اسلامی، سقف تعهد ارائه برگ سبز گمرکی و تسهیلات اعتبار خریدار است که به مشتریان ارائه می شود.

همچنین، نشست های B2B با فعالان دانش بنیان صنعت پتروشیمی و جلسات گفتگو و رایزنی با سایر شرکت های حاضر در نمایشگاه در غرفه این بانک برقرار است.

گفتنی است، عضو هیات مدیره، معاون اعتبارات، مدیر امور شعب و بازاریابی به همراه تیم کارشناسان بانک توسعه صادرات ایران در غرفه این بانک آماده گفتگو و پاسخ به سوالات علاقه مندان به فعالیت در صنعت پتروشیمی هستند.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ