۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | 20:28
کد خبر : 157267

ارائه دستاوردهای گروه مپنا در نمایشگاه بین‌المللی انرژی عراق

گروه مپنا با معرفی دستاوردهای صنعتی خود از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی انرژی عراق شرکت کرد.

به گزارش برداشت روز، گروه مپنا نیز با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف این گروه در این دوره از نمایشگاه اقدام به معرفی محصولات و زنجیره کامل خدمات حوزه‌‌های مربوطه در این رویداد کرده است.
نهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی عراق در بغداد با حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و بین‌المللی از سراسر دنیا برگزار شده است. از جمله مزیت‌های شرکت در این نمایشگاه دسترسی مستقیم به بازار رو به رشد انرژی عراق، رشد فروش و کشف آخرین تحولات حوزه انرژی و نمایش جدیدترین محصولات و خدمات حوزه انرژی در کشور عراق با حضور نمایندگانی از بزرگترین شرکت‌های دنیا ذکر شده است.

متخصصان بین المللی و مقامات کشوری و سیاسی مختلف از غرفه مپنا در این نمایشگاه بازدید کردند که از جمله آنها می‌توان به وزیر برق عراق و هیئت همراه، مدیران کل برق منطقه‌ای عراق و فعالین صنعت برق و همچنین وزیر نفت این کشور اشاره کرد. در این بازدیدها تسریع در تکمیل پروژه سرویس سنتر گروه مپنا و همچنین اهمیت پروژه آپگرید جاری در نیروگاه الحدریه مورد تاکید وزیر برق عراق قرار گرفت.

گفتنی است مپنا نخستین و بزرگترین پیمانکار عمومی نیروگاهی در ایران و خاورمیانه است و با اتکا به توان متخصصان ایرانی در تولید بیش از ۶۰ هزار مگاوات برق نقش آفرینی کرده است. این گروه صنعتی بیش از ۵ هزار مگاوات برق نیز در کشورهای دیگر به تولید رسانده است.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ