۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | 16:45
کد خبر : 157230

تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی زنجیره‌ای بانک تجارت در ایران پتروکم امضا شد/ علی عسکری: بانک تجارت، بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشته است

تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی و بانکی به سازندگان، تأمین‌کنندگان و هلدینگ‌ها و زیرمجموعه‌های صنعت پتروشیمی بین بانک تجارت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به امضا رسید.

به گزارش برداشت روز،  تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی و بانکی به سازندگان، تأمین‌کنندگان و هلدینگ‌ها و زیرمجموعه‌های صنعت پتروشیمی بین بانک تجارت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به امضا رسید.
به گزارش ستاد خبری رویداد بین‌المللی ایران پتروکم، دکتر علی عسکری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در مراسم امضای تفاهم‌نامه ارائه خدمات تأمین مالی زنجیره‌ای بین بانک تجارت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با اشاره به سابقه طولانی همکاری بانک تجارت با صنعت پتروشیمی، افزود: بانک تجارت همواره بیشترین حمایت مالی را از صنعت پتروشیمی داشته و امیدواریم این حمایت در آینده ادامه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با اشاره به اتفاقات جدیدی که در صنعت پتروشیمی قرار است اجرایی شود، افزود: پروژه‌های جدیدی در صنایع بالادستی پتروشیمی در دستور کار است که امیدواریم بانک تجارت در این پروژه‌ها از ما حمایت کند.

در این مراسم همچنین حمیدرضا شریفیان، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک تجارت هم در این مراسم با اشاره به اینکه مدیران صنعت پتروشیمی، بانک تجارت را بانک پتروشیمی و بانک خودشان می‌دانند، افزود: از دهه ۷۰ که عسلویه توسعه خود را شروع کرد بانک تجارت عاملیت اصلی را در پروژه‌ها داشت و تاکنون فاینانس و تأمین مالی تعداد زیادی از پروژه‌ها را بر عهده داشته است.

شریفیان با اعلام اینکه مجموع عملیات تأمین مالی بانک تجارت برابر با تأمین مالی مجموع بانک‌های دیگر است، خاطرنشان کرد: بانک تجارت علاوه بر تأمین مالی پروژه‌های بالادستی در پروژه‌های پایین‌دستی هم با هلدینگ مربوطه در حوزه پایین‌دستی در چارچوب قراردادی مشخصی همکاری دارد.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ