۱۳ بهمن ۱۴۰۲ | 19:14
کد خبر : 155878

وزیر صمت در بازدید از غرفه ایران‌خودرو در نمایشگاه خودرو تهران:

به محصولات وطنی با کیفیت افتخار می‌کنم

وزیر صمت در بازدید از غرفه ایران‌خودرو در پنجمین نمایشگاه خودرو تهران گفت: به محصولات ایرانی وطنی با کیفیت افتخار می‌کنم و برای پیشرفت آن‌ها و ایجاد شغل برای فرزندان‌مان تلاش می‌کنیم.

به گزارش برداشت روز، به نقل از ایکوپرس- عباس علی‌آبادی از غرفه ایران‌خودرو در پنجمین نمایشگاه خودرو شهر آفتاب بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: اقدامات ارزشمندی از سوی ایران خودرو در طراحی و تولید محصولات به‌روز صورت گرفته و امیدوارم این روند با افزایش کیفی و کمی تولید همراه باشد.

علی‌آبادی ادامه داد: سیاست وزارت صمت در حمایت از صنعتگران و تولیدگران تابع منویات رهبری و دولت است ما موفق شدیم در بخشی از خودروها از قیمت‌گذاری دستوری به نظارت پسینی حرکت کنیم.
به گفته وی، سیاست کشور در صنعت خودرو حرکت به سمت کیفی‌سازی، ایرانی‌سازی و خودروهایی است که کم‌تر آلودگی ایجاد می‌کنند.

گفتنی است، ایران‌خودرو با محصولاتی نظیر ری‌را بنزینی و برقی، تارا V۴LX، دنا اتوماتیک توربوشارژ آپشنال، هایما ۷X بنزینی و برقی، هایما ۸S و سه خودروی جدید برقی FAW، لونا و دانگ فنگ E۷۰ و شاین مکس بنزینی و هیبریدی در نمایشگاه خودرو تهران حضور یافته و شرکت ایران خودرو دیزل نیز شش محصول کامیونت باری آرنا پلاس، کشنده آتامان، کشنده فوتون اتوماتیکH۵، پیکاپ فوتون اتوماتیک، پیکاپ فوتون دیزلی، ون وانا‌پلاس و دو محصول جدید اتوبوس برقی درون شهری و بین شهری را در معرض دید عموم قرار داده است.