۱۳ بهمن ۱۴۰۲ | 18:45
کد خبر : 155837

پیام رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالروز انقلاب اسلامی

به شهادت تاریخ هیچ قدرتی نمی‌تواند آتش قلب ملت مظلومی را که برای رسیدن به آزادی و استقلال قیام کرده است، فرو نشاند.

به گزارش برداشت روز،

به نام خدا

به شهادت تاریخ هیچ قدرتی نمی‌تواند آتش قلب ملت مظلومی را که برای رسیدن به آزادی و استقلال قیام کرده است، فرو نشاند.

حضرت امام خمینی (ره)

نام بزرگ ملت ایران از دوردست های تاریخ تا امروز با ظلم ستیزی، گره خورده و مفاهیم ارزشمند استقلال و آزادی همواره در بستر اندیشه آزادگان این سرزمین جاری بوده است.
انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۵۷ تنها محصول به جان آمدن مردم از ستم نبود که آرمان هایی فراتر از آن خیل عظیم جامعه را به جنبش درآورد تا جهانیان بدانند که چرا آفریننده هستی بشارت داده و قسم یاد کرده که زمین سهم مستضعفان خواهد بود.
ملت سلحشور ایران برای نخستین بار در منطقه، باور آزادی را به حماسه ای تکرارنشدنی تبدیل کردند و پیام روشن «ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد» را به گوش دنیا رساندند.
بالاخره آن نهال نازک سال های دور همراهی و همصدایی یک ملت دردمند به درختی تناور مبدل شده که حالا مغرور و سربلند، نگاه هیچ نااهل و نامحرمی را برنمی تابد.
در آستانه چهل و پنجمین سالروز انقلاب مردمی اسلامی ایران و ورود معمار کبیر بنای آزادی و آزادگی با همان آرامش و همان حضور قلب، یک بار دیگر با آرمان های مقدس شهدای گلگون کفن و امام راحل، بیعت می کنیم.
نهادناظر و خانواده بزرگ صنعت بیمه به لطف پروردگار، عنایات خاص امام زمان (عج) و به پشتوانه یک ملت قدرشناس با رهبر عظیم الشان و ارکان نظام، پیمان می بندد که موانع توسعه را یکی پس از دیگری از میان بردارد و به رغم تحریم های ناجوانمردانه و خدعه های رنگارنگ دشمنان قسم خورده مردم ایران تا پای جان از حریم آرامش، رفاه و عظمت آحاد مختلف جامعه، مراقبت کند.

علی استادهاشمی
رئیس کل بیمه مرکزی