۱۳ بهمن ۱۴۰۲ | 14:06
کد خبر : 155784

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور

ارتقای کیفیت محصولات ایران خودرو مورد تایید نهادهای مستقل ارزیابی است

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازان گفت: در شرایط سخت تحریم، حفظ تولید و کیفیت محصولات ایران خودرو که مورد تایید نهادهای مستقل ارزیابی است، با همکاری زنجیره تامین و گروه صنعتی ایران خودرو میسر شده و این خودروساز توانست با وجود تمام مشکلات و‌ موانع کارنامه قابل قبولی را ارایه کند.

به گزارش برداشت روز،  آرش محبی‌نژاد در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو تهران گفت: در نشستی که در جریان نمایشگاه با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو داشتیم، راهکارهای همکاری و تعامل دو جانبه در خصوص تامین منابع مالی مطرح شد که می‌توان راهکارهای غیر پولی برای کسری نقدینگی را دنبال کرد.
وی ادامه داد: به منظور ادامه مسیر ارتقای کیفیت محصولات و تیراژ تولید قرار شد کارگروه‌های تخصصی با حضور خودروسازان و قطعه سازان تشکیل شود.
محبی نژاد افزود: با اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال شاهد نتایج خوبی در حوزه‌های مختلف تامین منابع مالی و اجرای برنامه‌های تولید هم برای ایران خودرو و هم برای قطعه سازان خواهیم بود و برخی از مشکلات رفع خواهد شد.
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان گفت: این انجمن براساس برنامه تولید خودروسازان به سرمایه‌گذاری و فراهم کردن زیرساخت‌ها و پیش نیازها اقدام می‌کند تا شرایط برای تولید و رسیدن به اهداف آن ایجاد شود.