۱۱ بهمن ۱۴۰۲ | 17:51
کد خبر : 155665

رییس کل بیمه مرکزی در آیین افتتاح ساختمان سرپرستی شیراز بیمه ما:

باید همگام با مردم و جامعه پیش برویم تا ماندگار شویم

دکتر استادهاشمی رییس کل بیمه مرکزی در مراسم افتتاح ساختمان سرپرستی شیراز بیمه "ما" ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهر ذوق و هنر؛ مقاربت این افتتاحیه با روزهای پرشکوه دهه فجر و انقلاب بزرگ ایران اسلامی در سال 1357 را حایز اهمیت دانست و یاد شهدای عزیز انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت و حریم وطن که آرامش مردم عزیز کشور را تامین کردند را گرامی داشت.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بیمه “ما” دکتر استادهاشمی ضمن گرامیداشت شهدای غزه، افزود: یاد همه ی کسانی که در صنعت بزرگ مالی و پولی کشور خدمت کردند بخصوص عزیز تازه درگذشته جناب آقای دولت آبادی و همه ی کسانی که به نوعی به جامعه بزرگ اسلامی خدمت کردند گرامی باد.

رییس کل بیمه مرکزی هدف از حضور در این مراسم را، تعامل مستقیم با خدمتگزاران صنعت بیمه عنوان کرد و گفت: وقتی از صنعت بیمه صحبت می کنیم که از جنس خدمت رسانی است، به این معنی است که ما مسئولیت بسیار سنگینی داریم و باید در مواقع گرفتاری در کنار مردم باشیم. باعث خرسندی است که طی سال های گذشته بیمه “ما” اثبات کرده است که همیشه بهترین خدمات را ارائه کرده و زمینه لازم برای ارائه کلیه پوشش‌های بیمه ای را در کشور و علی الخصوص استان فارس به صورت خرد و کلان دارد.

استادهاشمی خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم سهم صنعت بیمه را از اقتصاد کشور و حاکمیت به دست بیاوریم، مردمی سازی و اجتماعی سازی صنعت از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است. ما باید بیمه را از یک کالای لوکس به یک محصولی که همه ی مردم کشور توانایی استفاده از آن را دارند تبدیل کنیم. ما باید فرهنگ استفاده از بیمه را در میان مردم جامعه ایجاد و تقویت کنیم و اثرات مثبت صنعت بیمه را در همه ی بخش های زندگی نشان دهیم و برای نفوذ هر چه بیشتر این صنعت در میان مردم بکوشیم.

وی بر استفاده از فناوری های روز دنیا و ایجاد محصولات جدید و مبتکرانه تاکید کرد و گفت: رشته های بیمه بسیار گسترده و متنوع هستند، ما باید از این رشته های متنوع، محصولات بسیار خوب و مختلفی ایجاد کنیم چرا که نسل جدید دنبال پیشرفت و محصولات جدید است، باید همگام با مردم و جامعه پیش برویم تا ماندگار شویم.