۰۸ دی ۱۴۰۲ | 14:48
کد خبر : 151513

مدیرعامل بانک رفاه کارگران روز ملی صنعت پتروشیمی را تبریک گفت

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی، فرا رسیدن روز ملی صنعت پتروشیمی را تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

فرا رسیدن هشتم دی ماه، روز ملی صنعت پتروشیمی را خدمت همه تلاشگران و فعالان این عرصه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اقتصاد کشور از بخش های مختلفی تشکیل شده است که ظرفیت های فراوانی درآن‌ها نهفته است. برخی از بخش ها از مزیت های نسبی و برخی دیگر از مزیت های مطلق برخوردارند. صنعت پتروشیمی از جمله صنایع مهمی است که رشد و رونق آن بسیار بخش های اقتصادی را تحت تأثیر قرار می دهد. این صنعت علاوه بر این که نقش پررنگی در اقتصاد، تولید و اشتغال دارد، صنایع دیگر همچون بیمه، حمل و نقل، صنایع تکمیلی و… را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهد. در نتیجه، صنعت پتروشیمی تعامل و ارتباط مستقیمی با بخش‌های مختلف اقتصاد دارد و موجب رشد و توسعه آنان می شود.

در قوانین و اسناد بالادستی کشور، صنعت پتروشیمی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. براساس چشم انداز صنعت پتروشیمی در افق ۱۴۰۴، ایران باید اولین تولید کننده مواد و کالاهای پتروشیمی از لحاظ ارزش در منطقه باشد. بنابراین، برای تحقق این چشم انداز نیازمند همدلی، همراهی و مشارکت همه بخش های اقتصادی کشور به ویژه شبکه بانکی با این صنعت ارزشمند هستیم.

بانک رفاه کارگران با شش دهه خدمت و کسب موفقیت ها و دستاوردهای بی‌شمار، اکنون زمینه و بستر همکاری های متقابل را با شرکت ها و فعالان صنعت پتروشیمی کشور فراهم کرده است و با کمال افتخار اعلام می کنیم که آمادگی ارائه انواع خدمات مالی و محصولات بانکی مورد نیاز این صنعت را با کیفیت مطلوب، دقت و سرعت بالا، داریم.

روز ملی صنعت پتروشیمی فرصت مغتنمی است تا از تمامی مردان و زنان ساعی و خدومی که در این حوزه فعالیت می‌کنند و مسیر رشد، توسعه و آبادانی کشور صادقانه گام برمی‌دارند، تقدیر کنیم و امیدواریم که توفیق همراهی بیشتر با این مجموعه گرانقدر را داشته باشیم.

از خداوند سبحان سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون تمامی فعالان و تلاشگران صنعت پتروشیمی کشور را خواستارم.

اسماعیل للـه‌گانی

 

لباسکار صنعتی کسا