۰۵ دی ۱۴۰۲ | 16:28
کد خبر : 151238

مدیر HSE ایمپاسکو خبر داد:

«فروکروم جغتای» و «سرب و روی انگوران» ؛ دریافت کننده لوح افتخار سبز سازمان حفاظت محیط زیست

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو)، از دریافت لوح افتخار دو مجتمع فروکروم جغتای و سرب و روی انگوران در بیست و چهارمین همایش صنعت و معدن سبز کشور خبر داد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، پرهام خواجه پور با بیان این مطلب، توضیح داد: مجتمع های فروکروم جغتای و سرب و روی انگوران (زیرمجموعه ایمپاسکو) در بیست و چهارمین همایش صنعت و معدن سبز کشور به دلیل قرار گرفتن در فهرست صنعت و معدن سبز از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، لوح افتخار دریافت کردند.
وی افزود: تعداد معدودی از صنایع کشور در سال های گذشته تاکنون موفق به کسب امتیاز و رتبه‌های برتر شده‌اند و در حدود دو سال است که با تلاش و رایزنی فراوان با سازمان حفاظت محیط زیست، این درخواست از سازمان شده بود که واحدهای معدنی نیز در کنار واحدهای صنعتی از نظر اقدامات زیست محیطیِ برجسته، مورد ارزیابی قرار گیرند.
خواجه پور بیان کرد:‌ از همین رو، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با ارائه شاخص‌های زیست محیطی معدنی و تلاش‌ها و برگزاری جلسات مکرر با کارشناسان سازمان مذکور، موفق به شرکت در این فراخوان شد.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمپاسکو خاطرنشان کرد:‌ در دو همایش قبلی صنعت و معدن سبز کشور (سال ۱۴۰۰)، معدن پتاس خور و بیابانک در فهرست معدن و صنعت سبز کشور انتخاب شده بود.
منبع: روابط عمومی ایمپاسکو

لباسکار صنعتی کسا