۰۵ دی ۱۴۰۲ | 13:17
کد خبر : 151210

ناکامی آیفون در کسب عنوان مهم‌ترین محصول اپل در سال ۲۰۲۴

سایت برداشت روز - یکی از تحلیلگران بازار فناوری دیجیتال به نام «مینگ-چی کو»، در مطلبی جنجالی اپل ویژن پرو را که تا اواخر ژانویه سال جدید به بازار می‌آید، به عنوان مهم‌ترین محصول اپل برای سال ۲۰۲۴ معرفی کرد.

به گزارش برداشت روز،  مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور حوزه فناوری دیجیتال مدعی شد کمپانی اپل، تا اواخر ژانویه ۲۰۲۴ هدست ترکیب واقعیت مجازی خود را روانه بازار خواهد کرد. اپل تیراژ ۵۰۰ هزار نسخه‌ای از این محصول را در مرحله به اول ارائه در نظرگرفته و با سنجش میزان استقبال کاربران به عدد تولید اضافه خواهد کرد.

پیش از این «مارک گرمن»، خبرنگار مشهور بلومبرگ نیز چنین ادعایی کرده بود. تحلیلگران معتقدند هدست ترکیبی واقعیت مجازی اپل مهم‌ترین محصول این کمپانی برای سال ۲۰۲۴ خواهد بود و در میزان استقبال از آیفون هم پیشی خواهد گرفت.

 

باتوجه به قیمت ۳۴۹۹ دلاری و نسبتا بالای این هدست، باید دید تا چه اندازه اعداد عنوان شده از سوی تحلیلگران به واقعیت نزدیک است. اما در همین راستا یکی دیگر از تحلیلگران بازار عنوان کرده که اپل در ابتدا با ۴۰۰ هزار واحد از این هدست کار عرضه را شروع خواهد کرد و تا پایان سال ۲۰۲۴، این رقم به یک میلیون دستگاه می‌رسد.

لباسکار صنعتی کسا