۰۲ دی ۱۴۰۲ | 13:22
کد خبر : 150806

سود صندوق گنجینه زرین شهر پرداخت شد

سود صندوق گنجینه زرین شهر پرداخت شد / واریز سود دوره آذر ماه بزرگترین صندوق درآمد ثابت بازار سرمایه کشور

سود سرمایه‌گذاران صندوق گنجینه زرین شهر برای دوره آذر ماه 1402، پرداخت شد.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، سود روزشمار منتهی به دوره ی آذر ماه ۱۴۰۲ صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل ۲۳.۱درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل ۲۵.۷درصد  به حساب سرمایه گذاران واریز شد.

صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه زرین شهر با دارایی تحت مدیریت بیش از ۶۰هزار میلیارد تومان به عنوان بزرگترین صندوق‌ درآمد ثابت کشور با مدیریت شرکت تأمین سرمایه تمدن فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰آغاز کرده است .دوره پرداخت سود در این صندوق ماهانه و تاریخ اعمال سود صندوق پایان هر ماه می باشد.

۸ مزیت سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر  

مدیریت حرفه‌ای ، ریسک پایین ، داشتن سود روز‌شمار ، سود ثابت و بالاتر از بانک ، نقد‌شوندگی سریع ، امکان سرمایه‌گذاری با مبالغ اندک ، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان از مزایای سرمایه گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر می باشد .

سرمایه‌گذاری در این صندوق به صورت آنلاین و از طریق اولین مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین کشور به آدرس www.ibshop.ir واز طریق شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر وسرمایه گذاری در این صندوق اینجا کلیک کنید.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

لباسکار صنعتی کسا