۰۱ دی ۱۴۰۲ | 15:08
کد خبر : 150692

پیام تبریک مدیر عامل چادرملو به تیم فوتبال چادرملو اردکان

اقتدار فولاد مردان در نیم فصل

پس از برد تیم فوتبال چادرملو در آخرین بازی نیم فصل و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ دسته یک کشوربا 38 امتياز، مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی پیامی، این موفقیت را به تمامی بازیکنان، کادرفنی، مدیران و مربیان باشگاه و مردم علاقمند و حامی تیم های باشگاه ورزشی چادرملو اردکان تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز،  پس از برد تیم فوتبال چادرملو در آخرین بازی نیم فصل و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ دسته یک کشوربا ۳۸ امتیاز، مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی پیامی، این موفقیت را به تمامی بازیکنان، کادرفنی، مدیران و مربیان باشگاه و مردم علاقمند و حامی تیم های باشگاه ورزشی چادرملو اردکان تبریک گفت .
وی در این پیام با ابراز مسرت و خرسندی گفت: بی شک این موفقیت برای تیم جوان فوتبال چادرملو در سایه همیّت و شایستگی مدیران ، کادرفنی و بازیکنان پرتلاش و غیرتمند به دست آمده که افتخاری است برای چادرملو.
امیرعلی طاهر زاده همچنین تصریح کرده است : بدیهی است کسب هر موفقیتی موجب شوق و شعف می گردد اما به همان نسبت وظیفه نقش آفرینان را در مقابل چالشها و فرصت های پیش رو سنگین تر می نماید، لذا باید تلاش کرد ضمن حفظ جایگاه کسب شده به آینده درخشان تر اندیشید.

لباسکار صنعتی کسا