۰۱ دی ۱۴۰۲ | 15:08
کد خبر : 150688

بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از تولید ملی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت

در پنجمین جشنواره ملى حاتم (حمایت از تولید ملی)، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از تولید ملی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش برداشت روز،   به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در آیین اختتامیه این جشنواره که روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه ماه با حضور جمعی از مدیران و مسئولان دولتی، کارآفرینان، صاحبان صنایع، اساتید دانشگاه و… در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر و برگزیده در زمینه حمایت از تولید ملی معرفی شد و با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره به دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل این بانک مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است، جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندی‌هاى سازمان‌هاى ملى و بنگاه‌هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى برگزار و در این قالب از مدیران و واحدهای ارزش‌آفرین کشور تجلیل به‌عمل می‌آید. در این جشنواره‌، راهکارها و طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی به منظور اصلاح و بهبود فرایندهای اجرایی جمع‌آوری و طرح‌های برتر توسط کمیته علمی جشنواره انتخاب می‌شوند.

خاطرنشان می‌سازد، بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر اقدامات اثربخش و تعیین‌کننده‌ای در حمایت از تولید ملی داشته است که از آن جمله می‌توان به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) با هدف حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغالزایی اشاره کرد.

 

لباسکار صنعتی کسا