۲۹ آذر ۱۴۰۲ | 16:24
کد خبر : 150579

معاون پشتیبانی،املاک و ساختمان بانک شهر:

پذیره نویسی اولین صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات در شبکه بانکی کشور با موفقیت انجام شد

معاون پشتیبانی،املاک و ساختمان بانک شهر گفت: فرابورس ایران میزبان پذیره‌نویسی اولین صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات در شبکه بانکی کشور با نماد «امین شهر» بود که شاهد به فروش رفتن بیش از 352 میلیون واحد سرمایه‌گذاری این صندوق و اتمام موفقیت‌آمیز این پذیره‌نویسی بودیم.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بانک شهر، ناصر آخوندی در همین خصوص تصریح کرد: صندوق سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات امین شهر یکم پس از دریافت مجوزهای لازم از سازمان بورس اوراق بهادار کشور، ازتاریخ ۲۷ لغایت ۲۸ آذر ۱۴۰۲ در فرابورس ایران پذیره‌نویسی شد و کل واحدهای عرضه شده آن به ارزش ۳،۵۲۵،۳۷۰ میلیون ریال از سوی سرمایه گذاران خریداری گردید.
آخوندی ادامه داد: در این پذیره نویسی حدود ۶۸ درصد از واحد ها بنام ۱۳،۰۸۳ کد حقیقی و ۳۲ درصد نیز بنام ۲۸ کد حقوقی به ثبت رسید .
وی خاطرنشان ساخت: تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری عادی این صندوق ۱,۶۹۰ میلیون واحد است و عرضه ۳۵۲،۵۳۷،۰۰۰ واحد آن به ارزش هر واحد ۱۰ هزار ریال انجام شد.
معاون پشتیبانی،املاک و ساختمان بانک شهر در پایان افزود: دوره فعالیت صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات امین شهر یکم نیز به ‌صورت پیش‌فرض ۵ سال و با موافقت سازمان بورس اوراق بهادار قابل تمدید است.

لباسکار صنعتی کسا