۲۸ آذر ۱۴۰۲ | 18:29
کد خبر : 150470

گزارش سفر جامع مدیران عالی بانک صادرات ایران به استان قزوین

مدیرعامل بانک صادرات ایران بر اساس پروتکل جدید سفرهای جامع استانی، در جریان سفر یک روزه به استان قزوین که با حضور هیئت‌مدیره و هیئت‌عامل بانک انجام‌ می‌شود، ضمن بازدید از تمامی شعب استان، با مدیران شرکت‌های تولیدی دیدار و در پایان سفر نیز در همایشی موضوعات استانی توسط مدیران ارشد بانک جمع‌بندی می‌شود.

به گزارش برداشت روز، بازدید از شرکت تولید مواد شوینده و بهداشتی

مدیرعامل بانک صادرات ایران در ادامه سفر خود به استان قزوین با مشتری ۴۰ ساله بانک، فعال در زمینه تولید مواد بهداشتی و شوینده دیدار کرد.

محسن سیفی که به منظور پاسداشت اراده مدیران این شرکت که با وجود تمامی سختی‌ها چراغ تولید را روشن نگاه داشته‌اند، در این واحد تولیدی در محل کارخانه حضور یافته بود، ضمن خداقوت به همکاران این مجموعه آمادگی بانک را برای تامین مالی شرکت از طریق ابزارهای متنوع بانک اعلام کرد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با مدیران این شرکت، با بیان اینکه به زحمات مدیران واحد‌های تولیدی توجه کافی داریم و زحمات همه کسانی که در حوزه تولید زحمت می‌کشند را ارج می‌نهیم، افزایش همکاری این شرکت با بانک را خواستار و ارائه خدمات و تسهیلات با کیفیت و مطلوب‌تر به مشتریان و شرکت‌های تجاری را از دغدغه‌های اصلی تیم مدیریتی جدید بانک اعلام کرد.

مدیرعامل این واحد تولیدی نیز با استقبال از حضور مؤثر مدیرعامل بانک صادرات ایران از نوع نگاه حمایتی مدیران بانک نسبت به تولید قدردانی کرد و گفت: بانک صادرات ایران به خوبی از شرکت ما حمایت می‌کند و همواره این بانک را همراه خود می‌دانیم.

 

​​بازدید از شرکت قطعه‌ساز خودرو

محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در جریان دومین سفر جامع استانی به استان‌های کشور، از شرکت قطعه‌سازی بزرگ خودرو در استان قزوین در راستای تکریم و شنیدن درخواست‌های شریک تجاری خود بازدید کرد.

بازدید از خطوط تولید و دیدار با مدیران این شرکت قطعه‌ساز که از جمله مشتریان ده‌ستاره بانک است، در ساعات اولیه سفر مدیرعامل بانک صادرات ایران به این استان صورت گرفت.

در این بازدید که در دقایق ابتدایی صبح صورت گرفت، دکتر سیفی ضمن بازدید از تمامی خطوط تولید این مجموعه با شنیدن موضوعات مطروحه در خصوص تامین مالی شرکت، راهکارهای لازم را اعلام و دستورات مقتضی در خصوص تامین مالی از طریق زنجیره تامین و اعتبار اسنادی را صادر کرد.

شرکت مذکور، تولیدکننده قطعات پلاستیکی موتور برای خودروسازان بزرگ کشور (ایران خودرو، سایپا، کرمان‌موتور، مدیران خودرو و…) است که بر اساس خاطرات مدیرعامل این شرکت، کارخانه‌ای که قرار بود در سال ۹۷ با تعدیل نیرو مقدمات لازم را برای جمع‌آوری خود فراهم کند، با پیشنهاد بانک و دریافت اعتبار اسنادی علاوه بر گسترش خطوط تولید کارخانه، نیروی کار خود را از ۲۶۰ نفر در سال ۹۷ به ۸۰۰ نفر در سال‌جاری افزایش داده است و این موفقیت را مرهون خدمات بانک صادرات ایران می‌داند.

بر اساس پروتکل جدید سفرهای جامع استانی، در جریان سفر یک روزه مدیرعامل بانک صادرات ایران به استان قزوین که با حضور هیئت‌مدیره و هیئت‌عامل بانک انجام‌ می‌شود، از تمامی شعب استان بازدید و در پایان سفر در همایشی موضوعات استانی توسط مدیران ارشد بانک جمع‌بندی خواهد شد.

لباسکار صنعتی کسا