۲۸ آذر ۱۴۰۲ | 16:28
کد خبر : 150442

بیمه آسیا خسارت ۶۷ میلیارد تومانی داروسازی امین را پرداخت کرد

چک خسارت آتش سوزی شرکت داروسازی امین اصفهان با حضور مدیران عامل دو شرکت تحویل گردید.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، چک خسارت ۶۷ میلیارد تومانی شرکت داروسازی امین، به مدیرعامل این شرکت تحویل گردید.

🔹مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست، ابتدا از تلاش شایسته همکاران خود در پرداخت سریع این خسارت قدردانی کرد و گفت: خوشحالیم از اینکه توانستیم بار دیگر به تعهد خویش عمل کنیم و همیشه مهم ترین راهبرد بیمه آسیا، ارائه خدمات با بهترین کیفیت، رضایت مشتریان و بیمه گذاران و پرداخت به حق و سریع به زیان دیدگان است.

🔹مسعود بادین در ادامه بر پرهیز از کم بیمه گی در پوشش های بیمه ای از سوی واحدهای تولیدی تأکید کرد و گفت: به منظور صیانت و حفظ سرمایه های ملی کشور و انجام درست عملیات بیمه گری، ضروری است پوشش های کامل بیمه ای از سوی صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی اخذ شود.

🔹در ادامه این نشست، محمد مهدی حقوقی، مدیرعامل شرکت داروسازی امین در سخنانی از فرایند دقیق رسیدگی به این خسارت و همچنین عملکرد صادقانه و حرفه ای کارشناسان بیمه آسیا و حضور در نخستین روز حادثه، قدردانی کرد و اظهار داشت: با وقوع این حادثه به وضوح دریافتیم که پوشش های بیمه ای تا چه اندازه برای فعالیت های اقتصادی ضروری هستند و در حقیقت، بیمه نوعی واکسیناسیون برای صنایع است و با داشتن آن، می‌توان خسارت های سنگین احتمالی را جبران کرد.

🔹گفتنی است شرکت داروسازی امین در سال ۱۳۶۴ تاسیس و در سال ۱۳۶۹ به بهره‌برداری رسید و هم اکنون، بیش از ۳۷۰ محصول دارویی را تولید و عرضه می کند. این شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در اثر اتصال برق دچار آتش سوزی شد و واحد تولیدی آن به شدت آسیب دید.

لباسکار صنعتی کسا