۲۷ آذر ۱۴۰۲ | 19:13
کد خبر : 150346

حضور فعال «صنایع شیمیایی ایران» در دومین رویداد مدیریت فناوری‌ و افزایش تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت

هلدینگ سرمايه‌گذاری صنايع شيميايی ايران با حضور در دومین نمایشگاه و کنفرانس «مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت از مسیر راهکارهای فناورانه و نوآورانه» پذیرای بازدیدکنندگان و دست‌اندرکاران این رویداد مهم در هفته پژوهش است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط‌عمومی هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران؛ دومین نمایشگاه و کنفرانس «مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت از مسیر راهکارهای فناورانه و نوآورانه»؛ ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ همزمان با هفته پژوهش در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود و هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران با زیرمجموعه‌های خود شرکت نیروکلر و خدمات بندری در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت.
هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در این دوره از نمایشگاه آخرین دستاوردها و اقدامات انجام شده در حوزه بومی‌سازی و ساخت‌داخل تجهیزات و همچنین پروژه‌های توسعه‌ای این مجموعه را به معرض دید بازدکنندگان و مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد.
همچنین هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران قصد دارد در این نمایشگاه ضمن تبادل‌نظر و گفتگو با شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور فعال در حوزه صنعت نفت؛ از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و تجربیات آنها در این بخش بهره ببرد.
گفتنی است امروزه توجه به مباحث مربوط به حوزه فناورانه و نوآورانه موردتوجه صنایع و بخش‌های تولیدی و اقتصادی کشور قرار گرفته است.
در همین خصوص برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه پژوهش‌وفناوری با محوریت حمایت و توسعه‌ اقتصاد دانش‌بنیان فرصت مناسبی برای ارائه آخرین دستاوردهای فناوری روز در حوزه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و همچنین آشنایی بیشتر و تبادل‌نظر دست‌اندرکاران، فعالان و متولیان این حوزه با آخرین اقدامات انجام شده در این بخش است.

لباسکار صنعتی کسا