۲۵ آذر ۱۴۰۲ | 18:47
کد خبر : 150206

تامین مالی 8.1همتی شهرداری 5کلان شهرتوسط تامین سرمایه تمدن

حضور پررنگ تامین سرمایه تمدن در همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر

شرکت تامین سرمایه تمدن با حضور در همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر انواع خدمات ومحصولات مالی خود را به فعالین حوزه مدیریت شهری کشور معرفی کرد .

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن ، همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر ۲۱ تا ۲۴ آذرماه ۱۴۰۲در محل مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد و شهرداران کلان شهر ها ، فعالین حوزه بازار پول و سرمایه و استارت آپ ها در این همایش و نمایشگاه حضور داشتند .

بنابراین گزارش، «همایش ونمایشگاه نهضت تامین مالی شهر»به عنوان تنها رویداد مستقل زیست بوم شهری درچندین بخش برنامه ریزی شده بود که شامل پنل ها و کارگاه های تخصصی ،پایش وگزینش استارتاپ های برترو قابل توسعه، همایشی با هدف معرفی نیازهای شهرداری ها، معرفی دستاوردهاوتوانمندی های فعالان بازار سرمایه برگزار شد.

گفتنی است ، بر اساس قانون برنامه ششم توسعه، سیستم بانکی برای تامین مالی کوتاه‌مدت سرمایه در گردش و بازار سرمایه برای تامین مالی بلندمدت در نظر گرفته شده است و بازار سرمایه نیز در چارچوب موردنظر قانون حرکت کرده است که روند افزایش سرمایه‌ها و انتشاراوراق صکوک برای تامین مالی سیر صعودی به خود گرفته است.در این میان تامین سرمایه تمدن در تامین مالی بنگاه ها و شهردارهای کلان شهر ها از بستر بازار سرمایه بیشترین سهم از تامین مالی را به خود اختصاص داده است .

شایان ذکر است طی سال جاری شهرداری های کلان شهرهای تهران ، اهواز ، مشهد ، شیراز و همدان به مبلغ ۸۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال توسط تامین سرمایه تمدن تامین مالی شده اند .

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

لباسکار صنعتی کسا