۲۴ آذر ۱۴۰۲ | 19:20
کد خبر : 150119

دیدار مدیرعامل بیمه آسیا با کارکنان شعبه بیرجند:

مسعود بادین بر تحقق برنامه های این شرکت در سال جاری تاکید کرد

مسعود بادین نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه در سفر به استان خراسان جنوبی، از شعبه بیرجند بازدید کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا از بیرجند، مدیرعامل بیمه آسیا در بازدید از این شعبه، با کارکنان گفتگو کرد و از نزدیک فعالیت ها و مسائل همکاران خود در این شعبه را بررسی نمود.

بنابر این گزارش، وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل شعبه بیرجند، اظهار داشت: شعبه بیرجند از جمله مراکزی است که خدمات بیمه ای را در دورترین نقطه میهنمان به مردم عزیز ایران ارائه می کند و این، بسیار ارزشمند و شایسته سپاسگزاری است.

وی در ادامه این دیدار، عملکرد بیمه آسیا در هشت ماهه امسال را در حوزه ارائه خدمات، شفافیت مالی و عملکرد بیمه ای بسیار ارزنده و مطلوب ارزیابی نمود و گزارش های مثبت نهادهای ناظر از عملکرد این شرکت را مبین تلاش همه جانبه کارکنان سختکوش و شبکه فروش توانمند بیمه آسیا توصیف کرد.

مدیرعامل بیمه آسیا تاکید کرد، با توجه به همت و همدلی تحسین برانگیز مدیران، کارکنان و شبکه فروش و همراهی ارزشمند هیات مدیره، شاهد تحقق برنامه های بیمه آسیا در سال جاری خواهیم بود.

لباسکار صنعتی کسا