۲۲ آذر ۱۴۰۲ | 19:58
کد خبر : 149949

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی

پروژه یزد یک پس از ۱۳ سال به مرحله تولید رسید + ویدئو

محمد کمال‌زاده مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی، در یک کنفرانس آنلاین اعلام کرد که پس از سیزده سال فراز و نشیب، پروژه یزد یک به مرحله‌ی تولید نهایی رسیده است. او اظهار داشت: “یک ماه از آغاز مرحله تولید آزمایشی در این پروژه گذشته ولی هنوز افتتاح رسمی آن صورت نگرفته است. امیدواریم با حضور مقامات کشوری، این اتفاق به زودی رخ دهد.

به گزارش برداشت روز، در این کنفرانس برخط محمد کمال‌زاده مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گزارشی را از صورت‌های مالی ۶ ماهه و پایان سال این شرکت به سهام‌داران حقوقی و حقیقی و تمام سرمایه‌گذاران و مدیران دارایی ارائه داد تا سهام‌داران بتوانند تحلیل مرتبط و یا سوالاتی که نسبت به افشای صورت‌های مالی دارند را به صورت برخط با مدیر‌عامل شرکت در میان بگذارند‌.
محمد کمال‌زاده در این نشست با اشاره به این موضوع که بعد از سیزده سال فراز و نشیب، پروژه یزد یک به مرحله‌ی تولید رسیده‌است، گفت: یک ماه از مرحله تولید آزمایشی در این پروژه می‌گذرد اما هنوز به طور رسمی آن را افتتاح نکردیم که امیدواریم به زودی این اتفاق با حضور مقامات کشوری انجام شود.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرد که در حال حاضر در چند مقطع متفاوت ذوب و ریخته‌گری در یزد یک انجام شده‌است و ادامه داد: در حال حاضر در حال رسیدن به نمودار تولید هستیم و پیش‌بینی می‌شود که با پشت سر گذاشتن این مراحل به مرحله تولید پایدار برسیم که خوشبختانه تمام این اتفاقات مطابق زمان پیش‌بینی‌شده انجام شده است.

امیر جعفری، مدیر امور سهام و مجامع شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز در خصوص برگزاری این کنفرانس برخط گفت: برگزاری چنین جلساتی باعث کمک به سهام‌داران در خصوص تحلیل درست‌تر صورت‌های مالی شرکت می‌شود تا آنها بتوانند پیش‌بینی‌های دقیق‌تر را داشته‌باشند.

جعفری با تاکید بر این موضوع که برگزاری نشست پرسش و پاسخ باعث افزایش شفافیت بازار سهام می‌شود؛ ادامه داد: برگزاری این جلسات فرصتی برای تقویت ارتباط بین مدیران شرکت‌ها و سهام‌داران و طرح مشکلات و چالش‌‌‌های صنعت و انعکاس مطالبات سهامداری به‌صورت رسمی و در نهایت پیگیری جدی‌‌‌تر این مطالبات توسط مدیران شرکت‌هاست.

لباسکار صنعتی کسا