۲۲ آذر ۱۴۰۲ | 17:54
کد خبر : 149916

موثقی نیا در مراسم عملیات اجرایی طرح احداث نیروگاه پویا انرژی اعلام کرد:

احداث نیروگاه برق؛ نخستین گام زیربنایی ایمیدرو در کرمانشاه

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: احداث نیروگاه برق، به عنوان نخستین گام زیربنایی در استان کرمانشاه، با راهبری ایمیدرو و مشارکت شرکت توسعه معادن و فلزات امروز آغاز می شود.

به گزارش برداشت روز،  به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، محمدرضا موثقی نیا، در مراسم عملیات اجرایی طرح احداث نیروگاه پویا انرژی کرمانشاه ضمن بیان این مطلب و با اشاره به اینکه کل نظام جمهوری اسلامی مرهون شهداست، گفت: کرمانشاه معروف به استان عالم پرور و پهلوان پرور، دارای آمار ۱۰ هزار نفری شهدا در جنگ تحمیلی است این اعداد و ارقام، مسئولیت را بر دوش ما سنگین تر می کند و تکلیف و وظیفه ما بیشتر می شود.
وی افزود: حق کل مردم کشور و حق این استان شهیدپرور، بسیار بیشتر از برنامه هایی است که تاکنون محقق شده و امیدواریم بتوانیم سهم کوچکی در توسعه و افزایش رفاه مردم این منطقه داشته باشیم.
رئیس هیات عامل ایمیدرو تصریح کرد: در تلاش هستیم با همکاری سایر نهادهای استانی، در سایر طرح های این استان نیز مشارکت کنیم.
بنا به این گزارش، طرح احداث نیروگاه پویا انرژی کرمانشاه در ۲ بخش «سیکل ترکیبی» و «انرژی تجدیدپذیر» (خورشیدی) تعریف شده و اجرای بخش نخست آن (سیکل ترکیبی)، از امروز عملیاتی می شود.

لباسکار صنعتی کسا